Autor Wątek: Chelatacja - Protokół Cutlera  (Przeczytany 1931191 razy)

mamaNikoli11

• Aktywny
Odp: Chelatacja - Protokół Cutlera
« Odpowiedź #7350 dnia: Październik 11, 2016, 17:25:07 »
Kochani poniewaz niektore tematy umarly. Tutak zapytam. Czy dawka 100mg FLUCORTY dla 5latki okolo 18kg wystarczy? Jak dlugo dawać 2 czy 3 tygodnie?

Jestesmy po 12 cyklu. Bez zmian.
Brother tak jak mowisz . na spokojnie. Dlatego od 3 miesięcy jade na dawce 2.5mg. Ogolnie wszystko jest do wytrzymania. Ona ma problem z sluchaniem sie mnie. Musi wszystko dotknac zobaczyć. W domu to nie ityruje. (w domu jest b.grzeczna) W gosciach, w sklepie juz tak :/ chodzila 2 lata do przedszkola specjalnego gdzie miala terapie behawioralną... Od wrzesnia chodzi do integracji. Tam Panie maja wiecej serca ale znowu mała się trochę rozstroiła :/
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

lilylouise

• Zasłużony
  • "..tak mysle sobie ze..ta zima kiedys musi minac"
« Odpowiedź #7351 dnia: Październik 12, 2016, 10:52:06 »
Kochani poniewaz niektore tematy umarly. Tutak zapytam.

mamo nikoli, prawie cale forum juz wymarlo (co stwierdzam z przykroscia).jak potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na pytania to zapisz sie do grupy na FB "autyzm-leczenie biomedyczne".ta grupa tetni zyciem, na biezaco mamy i taty udziela ci odpowiedzi na to jak i wiele roznych pytan
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

mamaNikoli11

• Aktywny
« Odpowiedź #7352 dnia: Październik 18, 2016, 16:13:54 »
O wiele bardziej wole tutaj podyskutowac niz tam... Ja tez ubolewam nad tym forum :(
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #7353 dnia: Październik 18, 2016, 18:44:49 »
Ja również ubolewam nad forum, jednak po tych trzydziestu paru cyklach już też nie mam takiej potrzeby czy też konieczności.
Chelatacja zrobiła w moim życiu trochę przestrzeni dla spokojnego normalnego życia stąd mniejsza konieczność wchodzenia tutaj. Dodatkowo czas sprawia że wszystko przemija ... niestety. .... Ale nie martw się co jakiś czas wiem że donna i lucky i wiele osób zagląda tutaj. Myślę że wiele osób które kiedyś pisało zagląda tak z ciekawości pomimo że nie pisze.
Jak coś to możesz napisać też prywatną wiadomość ze swoim zapytaniem do konkretnych osób.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

lena1041

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7354 dnia: Październik 18, 2016, 22:40:05 »
Fajnie byłoby gdyby rodzice dzieci, które, chelatowane są od kilkudziesięciu cykli dali nadzieję tym którzy mają za sobą dobiero kilkanaście cykli że warto walczyć i nie mozną sie poddawać bo chelatacja naprawdę pomaga.
Na początkowych stronach forum wielu rodziców opowiadalo o postępach swoich dzieci np: Supcia czy sezamek a pózniej... cisza z dnia na dzien zadnego wpisu. Ale fakt w prywatnych wiadomościach dzielą się swoją wiedzą. Dzięki sezamkowi zaczęłam chelatowac córeczkę :)Jej synek to dzisiaj zdrowy chłopiec, kiedys mocno zaburzony.

My jestesmy po 12 cyklach. Na razie małymi kroczkami córeczka wraca do normalności. Zaczyna mówic, zadawac pytania ale daleko jeszcze do wyzdrowienia :(
W tym tygodniu odpuszczam bo od 3 tygodni walczymy z katarem,wiec dam jej się wykurować a później walczmy od nowa :)

Seba.K

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7355 dnia: Październik 20, 2016, 20:17:13 »
Jakiś czas temu przewertowałem cały ten wątek a mimo to nie pamiętam jednej z istotnych kwestii, może ktoś pomoże?
Chodzi mi o minimalną długość cyklu, wiem że 62 godziny, ale nie wiem jak obliczyć koniec cyklu. Czy liczy się moment podania ostatnie dawki chelatatora czy moment pól rozpadu ostatniej dawki? Jesteśmy po dwóch cyklach ale tak się składało że piątki miałem wolne więc i cykl nie był minimalny ale teraz cykl będzie krótszy i pasowałoby to wyliczyć.

miki11

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7356 dnia: Październik 20, 2016, 20:30:28 »
Przyłączam się do pytania Seba.K też nie przypominam sobie żeby ktoś o tym pisał.

ewa27

• Aktywny
« Odpowiedź #7357 dnia: Październik 21, 2016, 08:34:56 »
Ja to rozkminiam na drobne- jezeli podalbys tylko jedna dawke, to czy cykl trwalby nic czy 3h? Zatem do dlugosci cyklu wlicza sie czas polrozpadu ostatniej dawki :) skoro kazda kolejna dawka przedluza cykl o 3h, to nie widze powodu, zeby ostatnia miala tego nie robic
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2016, 08:37:35 wysłany przez ewa27 »

tobiaszek.

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7358 dnia: Październik 24, 2016, 12:25:41 »
straszenie się denerwuje ponieważ w  wyniku porfiryn wszystko jest poprzekraczane ( wrzuciłam w tłumacza i wyszło też przewlekła polfiria wątrobowa) nie wiem czy dobrze to interpretuje proszę zobaczcie bo strasznie się stresuje tym

mamaNikoli11

• Aktywny
« Odpowiedź #7359 dnia: Listopad 05, 2016, 13:24:49 »
Dzisiaj 15 cykl. Jedyna zmiana w zachowaniu to bunt. Wszystko na "nie"  >:(
Mozna zwariować wrrrr a tak lecimy z tym koksem i czekamy postępów.

Co do dawek. Ja podaje 23 dawki. Tj. Od 15 w piatek do 9 w poniedzialek :) i to jest 62h. Ostanio byla chora więc nie poszla do przedszkola i chelatowalam do 18 w poniedzialek.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2016, 13:34:01 wysłany przez mamaNikoli11 »
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #7360 dnia: Listopad 05, 2016, 14:31:06 »
Ten bunt to prawidłowa jakby jedna z oczekiwanych reakcji. Dużą rolę ma tutaj wątroba zalewana toksynami z candidy czy też pasożytów. Picie większej ilości wody + wspieranie wątroby zalecane. Niedługo wkroczysz w dump phase albo już właśnie wkraczasz. Ważne to abyś nie podnosiła absolutnie dawki, pilnowała suplementów. Czasem mogą być konieczne jakieś większe przerwy między cyklami albo tak jak ja stosuję czyli jeden cykl na miesiąc. To wszystko to są jednak opcje bo czy trzeba stosować te czy inne środki wspomagające zależy od dalszych reakcji organizmu.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

miki11

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7361 dnia: Listopad 07, 2016, 14:18:12 »
Brother, jak robisz takie przerwy miesięczne pomiędzy cyklami to przez ten okres bierzesz cały czas suplementy czy  też przerywasz.  Kończę 1 cykl u siebie 5mg DMSA na razie ok.

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #7362 dnia: Listopad 07, 2016, 21:22:14 »
Suplementy biorę cały czas. Najważniesze to wit.c, magnez, cynk, omega-3. To są te cutlerowskie najważniejsze suple.
Ja już testowałem i zmieniałem wiele supli. Niektóre biorę sporadycznie dodatkowo, ale tych 4 staram się trzymać cały czas.
Były też różne p.grzybiczne i p. pasożytowe. Teraz wracam z powrotem do betainy hcl.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

mamaNikoli11

• Aktywny
« Odpowiedź #7363 dnia: Listopad 09, 2016, 23:04:42 »
Ten bunt to prawidłowa jakby jedna z oczekiwanych reakcji. Dużą rolę ma tutaj wątroba zalewana toksynami z candidy czy też pasożytów. Picie większej ilości wody + wspieranie wątroby zalecane. Niedługo wkroczysz w dump phase albo już właśnie wkraczasz. Ważne to abyś nie podnosiła absolutnie dawki, pilnowała suplementów. Czasem mogą być konieczne jakieś większe przerwy między cyklami albo tak jak ja stosuję czyli jeden cykl na miesiąc. To wszystko to są jednak opcje bo czy trzeba stosować te czy inne środki wspomagające zależy od dalszych reakcji organizmu.
Raz w miesiącu? A tak mozna? Wtedy chyba dluzej trwa odtruwanie? Moja corka ma 5l. Nie podnosze dawki. Jedziemy na 2.5mg. Jutro rozpoczynam 16 cykl. O 6 mija 68h od ostatniej chelatacji. Poniewaz mala ma kaszel i siedzi w domu mysle zaczac szybciej chelatacje zeby weekend miec wolny.Ogolnie mamy gorszy okres mozliwe ze przez wlasnie pobudzenie candidy i ogólne oslabienie organizmu przeziebieniami. Mam madzieje ze ten okres dump phase szybko nam minie... Oczywiscie nie zamierzam sie poddawac. Jesli do konca roku mala będzie do ogarniecia to w styczniu chcę wejsc na dawke 5mg. Kurcze oby nam to pomoglo. Mialam ciezki porod i autyzm towarzyszy nam od pierwszych dni... Oby nie bylo zapozno. Oby ruszyla mowa ktorej nie ma...
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

tobiaszek.

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7364 dnia: Listopad 17, 2016, 10:38:33 »
Witam
chciałabym jutro zacząć chelatację dmps 2,5 mg i mam kilka pytań
1 czy jeśli dziecko będzie miało biegunkę podczas cyku to można mu podać węgiel?
2 czy w trakcie cyklu 2 dzień można oddać kupę do badania na grzyby i bakterie? Chciałabym sprawdzić ponownie.
3 czy jak zacznę w piątek o 15 i skończę w poniedziałek o  6 (co 7 godzin) to czy 61 godzin to nie za krótko?