Autor Wątek: Chelatacja - Protokół Cutlera  (Przeczytany 1931199 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

needlove

• Bywalec
  • **
Odp: Chelatacja - Protokół Cutlera
« Odpowiedź #7335 dnia: Październik 06, 2016, 12:25:04 »
Już kiedyś pisałem w tej sprawie, ale nikt nie wypowiedział się. Jak myślicie, o czym może świadczyć to, że przy infekcjach katarowych zachowanie dziecka znacznie się pogarsza. Mimo tego, że po wyleczeniu widać postępy dzięki chelatacji to strasznie to jest denerwujące jak w czasie kataru muszę tolerować tymczasowe regresy... A że okres zaczął się katarowy to mamy już 4 katar w ciągu 2 miesięcy...
Nie wiem czy też tak macie...

lena1041

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7336 dnia: Październik 06, 2016, 13:04:25 »
Już kiedyś pisałem w tej sprawie, ale nikt nie wypowiedział się. Jak myślicie, o czym może świadczyć to, że przy infekcjach katarowych zachowanie dziecka znacznie się pogarsza. Mimo tego, że po wyleczeniu widać postępy dzięki chelatacji to strasznie to jest denerwujące jak w czasie kataru muszę tolerować tymczasowe regresy... A że okres zaczął się katarowy to mamy już 4 katar w ciągu 2 miesięcy...

Mamy podobnie, moja córeczka wlasnie ma obrzydliwe zielone gluty i faktycznie jakby mniej rozumiała. Potrafiła pisac wiekszosc liter a od kilku dni jakby zapomniała jak sie pisze. Nie przerywam chelatacji w czasie kataru bo poza wydzieliną z nosa nie ma innych objawów chorobowych

mamaNikoli11

• Aktywny
« Odpowiedź #7337 dnia: Październik 06, 2016, 18:47:54 »
Jest tutaj temat o wirusach opryszczki. Ja mialam w ciąży. Corka ma teraz dosc często :/ u nas katary co chwila. Zwariowac mozna  >:(
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #7338 dnia: Październik 06, 2016, 22:36:15 »
No niby zwariować można. Jednak co ogólnie można z tym zrobić ? Zwiększyć cynk i witaminę c lub np. dać liścia oliwnego zamiast innego specyfika przeciw patogenom. Dobra powinna być też witamina A na wirusy i pewnie jeszcze kilka innych specyfików.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #7339 dnia: Październik 07, 2016, 09:57:15 »

Mamy podobnie, moja córeczka wlasnie ma obrzydliwe zielone gluty i faktycznie jakby mniej rozumiała. Potrafiła pisac wiekszosc liter a od kilku dni jakby zapomniała jak sie pisze. Nie przerywam chelatacji w czasie kataru bo poza wydzieliną z nosa nie ma innych objawów chorobowych

Dokładnie tak jest. Katar = pobudzenie, śmiechawki, bieganie, machanie.... Infekcja się wykluje, córka się uspokaja.
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

mamaNikoli11

• Aktywny
« Odpowiedź #7340 dnia: Październik 08, 2016, 16:07:20 »
A co powiecie jak my mamy infekcje chelatujemy i bijemy grzyba flucortą?  >:( mala daje mi niezle popalić  >:( juz mam dość!
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

lilylouise

• Zasłużony
  • "..tak mysle sobie ze..ta zima kiedys musi minac"
« Odpowiedź #7341 dnia: Październik 08, 2016, 16:17:08 »
A co powiecie jak my mamy infekcje chelatujemy i bijemy grzyba flucortą?  >:( mala daje mi niezle popalić  >:( juz mam dość!
Za duze obciazenie dla organizmu.wszystko naraz,chelatacja,infekcja.ciezko jej sobie z tym poradzic i stad takie zachowanie.moze nastepnym razem przy chorobie odpuscie chelatacje.ja nigdy nie chelatuje przy infekcjach,zeby organizm dal rade porzadnie ja zwalczyc,bez dodatkowych obciazen
Elfik 07.2010
18 # ALA 5 mg
13 # DMPS
18 # TD-DMPS

mama
19 # ALA 17 mg
5 # DMPS 5 mg

mamaNikoli11

• Aktywny
« Odpowiedź #7342 dnia: Październik 08, 2016, 16:52:49 »
Za duze obciazenie dla organizmu.wszystko naraz,chelatacja,infekcja.ciezko jej sobie z tym poradzic i stad takie zachowanie.moze nastepnym razem przy chorobie odpuscie chelatacje.ja nigdy nie chelatuje przy infekcjach,zeby organizm dal rade porzadnie ja zwalczyc,bez dodatkowych obciazen
Ona ma tylko katar :/ jakos to wytrzymam. Ostatnio weekend paz mam chrzest i nie bede wtedy chelatowac. Mala juz nie bedzie brała flucorty wiec mam nadzieje ze nastanie okres ciszy i spokoju  :) natomiast jesli bedzie znowu tam kiedyś chorowac to przemysle Pani radę. Rzeczywiscie ostatnio nie jest łatwo z nia wytrzymac  :-[

Chcialam sie jeszcze o cos zapytac. Flucorta ma 100mg flukonazolu.czy dawka 50mg wystarczy? Mala ma 5l i okolo 18kg. Dawac przed jedzeniem czy po. Dziekuje z góry. Ps. Dostalam tabketki od kolezanki wiec nie mialam mozliwosci dopytac lekarza
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2016, 16:57:56 wysłany przez mamaNikoli11 »
Nikola maj 2011.
19 #ALA 2,5mg
kończę tinusa

Berberysowa

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7343 dnia: Październik 09, 2016, 18:47:55 »
Potrzebuję Waszej pomocy.
Podjęłam decyzję o chelatacji. Mam już zakupione DMPS,DMSA I ALA.
Rozpisałam sobie suplementy zgodnie z wytycznymi na bioautyzm. Podaję je młodemu od dwóch tygodni i nie było złej reakcji. W przyszły weekend chciałabym zrobić pierwszy cykl za pomocą DMPS. Boję się zaczynać od ALA a DMSA (zgodnie z sugestią Donny) mogłoby pobudzić grzyba z którym się bujamy.

Syn ma 2lata 5miesiący. Waży ok 18kg. Dostaje Valtrex 2x250mg i Naltrexone 2mg.
Chciałabym zrobić kilka cykli na samym DMPS i dołaczyć do tego ALA.
Czy na początek 2,5mg DMPS wystarczy wg Was? Czy w ogóle moja teoria jest dobra? Jeśli macie jakieś sugestie to pomóżcie......  Zaczynamy w piątek.

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #7344 dnia: Październik 09, 2016, 20:45:43 »
mamaNikoli
No z tymi infekcjami to niestety tak jest że spowalniają robienie cykli ;) My dorośli ciągle jesteśmy przyzwyczajeni do gonienia czy wręcz nawet zaprogramowani do szybkiego działania i efektu. Też ubolewam nad tym że tak to wygląda na trochę żmudny proces ta cała chelatacja ale kiedy poganiałem organizm to później dostawałem w kość :/. Teraz już sobie zakodowuję co najlepiej działa i się tego zaczynam trzymać a też zonglowałem suplementami kombinowałem itd żeby szło szybciej. Okazuje się że znacznie lepiej to wygląda kiedy się robi wolniej. Wtedy progres jest stabilny i nie występują takie pogorszenia. Czuje się wtedy tą inną jakość życia.
No i progres nie zanika. Jest po prostu znacznie przyjemniej gdy nie ma tego rollercoastera emocjonalnego i objawowego.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

Seba.K

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7345 dnia: Październik 09, 2016, 21:58:32 »
Zaczęliśmy w ten piątek chelatacje Szymka, na start 2,5mg DMPS, pierwszy cykl prawie za nami, na razie spokojnie, bardzo grzeczny, może bardziej obecny, sam nie wiem. Będę zdawał relacje w następnych cyklach.

needlove

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7346 dnia: Październik 10, 2016, 10:55:00 »
Infekcje znacznie utrudniają sytuację. To by poświadczało, że istnieje problem z wirusami/bakteriami. Dlatego wprowadziliśmy od wczoraj Enhansę. Czytałem wiele dobrego na zagranicznych forach i blogach o tym specyfiku w zakresie immunologii etc. Zobaczymy.
Berberysowa - jeśli chodzi o łączenie valtrexu z chelatacją to uważajcie. U nas spowodowało pogorszenie stanu jelit i bardzo złe zachowania podczas cykli...

lena1041

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7347 dnia: Październik 10, 2016, 15:07:35 »
Infekcje znacznie utrudniają sytuację. To by poświadczało, że istnieje problem z wirusami/bakteriami. Dlatego wprowadziliśmy od wczoraj Enhansę. Czytałem wiele dobrego na zagranicznych forach i blogach o tym specyfiku w zakresie immunologii etc. Zobaczymy.
Berberysowa - jeśli chodzi o łączenie valtrexu z chelatacją to uważajcie. U nas spowodowało pogorszenie stanu jelit i bardzo złe zachowania podczas cykli...

needlove możesz napisać cos wiecej o Enhansie. Stosowaliście juz wczesniej czy dopiero zaczynacie? Gdzie zamawialiście ? Czy mozna to łączyc z innymi suplementami i chelatacją?

needlove

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7348 dnia: Październik 10, 2016, 23:16:57 »
Podaliśmy dopiero drugi dzień więc trudno powiedzieć.
Poczytać o tym można tutaj https://www.leesilsby.com/enhansa-homepage/
Kupić tutaj http://www.mandimart.co.uk/enhansa-capsules-150mg-by-lee-silsby-150-capsules-671-p.asp

miki11

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7349 dnia: Październik 11, 2016, 14:05:22 »
Mam kilka pytań odnośnie combo DMPS i ALA
1. Czy jak przygotuje na noc strzykawki i napełnie je woda z w/w combo to zasada jest taka sama jak combo z DMSA czyli trzeba trzymać w lodówce i max 6godzin taki roztwór wytrzyma?
2.  czy też trzeba zakwasić cytryną?
3. Rozumie że jak dobiorę proporcję ALA i DMPS to mogę to razem wymieszać i trzymać w jednej kapsułce? czy raczej osobno i mieszać dopiero przed podaniem?