Autor Wątek: Białkomocz  (Przeczytany 8749 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sofija

• Bywalec
  • **
Odp: Białkomocz
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2013, 10:39:56 »
Kurczę, a odnośnie suplementów, nie mogę znaleźć molibdenu. Czy jedyna droga to zamówienie ze strony kirkmanlabs.com ?
A ten selen, był opis na forum, że ktoś podaje MIĘDZY cyklami, czy ma to na prawdę jakieś znaczenie kiedy ?

ania2008

• Zasłużony
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 10, 2013, 15:36:49 »
ja podaje molibden z Carlsona ,w opak.jest 300 tabletek.
Nicolas 25.06.2005
Leon 28.05.2008 (autyzm)
GAPS,soki
Tinus,odtruwanie z mikrofali,cuprum,DPT,

sofija

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 10, 2013, 18:11:16 »
Czy jedyna możliwość kupna to zamówienie na stronie i-herb ?
Jak jest u nich z kosztami wysyłki ?

ania2008

• Zasłużony
Nicolas 25.06.2005
Leon 28.05.2008 (autyzm)
GAPS,soki
Tinus,odtruwanie z mikrofali,cuprum,DPT,

sofija

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 10, 2013, 20:06:04 »
dzięki za linki :)

sofija

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 13, 2013, 16:00:19 »
podobno zdjęcie RTG (też rozmowa przez telefon komórkowy) może zwiększyć stężenie rtęci w osoczu.
To nie jest możliwe w żaden sposób.

Cytuję:
"Naukowcy z Shiraz University of Medical Sciences odkryli, że korzystanie z telefonów komórkowych powoduje wydzielanie rtęci z amalgamatowych wypełnień w zębach. Pod wpływem pola magnetycznego zwiększa się stężenie tego pierwiastka zarówno w ślinie, jak i w moczu (Pakistan Journal of Biological Sciences).

Irańczycy wykazali także, że podobne zjawisko obserwuje się podczas badania osób z amalgamatowymi plombami za pomocą rezonansu magnetycznego (MRI). Pod wpływem tego odkrycia zaczęli się więc zastanawiać, czy inne źródła pola magnetycznego, z którymi stykamy się na co dzień, np. monitory komputerów, telewizory czy kuchenki mikrofalowe, także zwiększają wydzielanie Hg."....  Cytat z kopalnia.wiedzy.pl

Jeśli taka rzecz się ma z amalgamatami, to przy dużym zatruciu rtęcią, kiedy jest w wielu miejscach w organiźmie być może jest podobnie. Może Pan Cutler wie coś więcej na ten temat.

Ja w każdym razie, przy odstawieniu ALA (5 mg) przy drugim cyklu - ok. 4-4,5 godzin po ostatniej dawce miałam dziwne odczucie w głowie - coś jakby z ciśnieniem (zupełnie jakbym wjeżdżała w górzysty teren, albo przy starcie/lądowaniu samolotem). Musiałam przełknąć ślinę, żeby pozbyć się tego efektu w uszach.

Taki sam efekt wystąpił dobrych kilka godzin później, po ok. dwudziestominutowej rozmowie przez tel. komórkowy.
Więc może jednak ?