Autor Wątek: Alergie  (Przeczytany 8730 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brother

• Zasłużony
Odp: Alergie
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2016, 19:55:12 »
Wyluzujcie trochę bo to co piszecie to są skrajne poglądy że każdy ma pasożyty. Każdy pewnie ma jeszcze przerost candidy,
problemy z tarczycą, nadciśnieniem jest uczulony na masę pokarmów a jak nie to na pewno jest alkoholikiem lub ćpa.
Gdyby tak było jak piszecie to wszyscy ludzie byliby łysi, otyli wiecznie zmęczeni, ciągle chorzy na infekcje itd itd.
No i pewni każdy ma raka jeszcze. Dobrze wiemy że tak nie jest. Dlatego nie należy generalizować a na pewno nie należy komuś wmawiać że na pewno ma to i to. Sory ale nie wrobicie mnie w to i tyle. Jest chelatacja i to jest rozwiązanie na nasze bolączki tj na rtęć. Bez niej (rtęci w organizmie) żadne pasożyty czy alergie jakiekolwiek nie istnieją w sprawnym zdrowym organizmie. Tyle.
Btw. ten wodnisty katar z nosa jest w okresie dump phase więc to też może być po prostu efekt oczyszczania zwyczajnie i tyle, gdzie wiemy że chelatacja nasila różne objawy i tyle.
Donna też swego czasu mnie zaskoczyła gdzie pisała niedawno że po rozpoczęciu chelatacji miała brainfoga. Ja stosuje dietę ona nie. Więc u mnie brainfog powinien być normą a u niej nie .... tymczasem tak działa chelatacja. Brainfog jest objawem oczyszczania się organizmu i nie można go zapobiec żadną dietą. Tak samo pasożyty mogą występować  przy oczyszczaniu organizmu właśnie jako efekt uboczny.  Z resztą pasożyty -  czymże one są przy zaburzeniach lękowych o których większość tutaj nie ma pojęcia bo tego nie doświadczała. I nie obchodzi mnie to co powoduje zaburzenia lękowe. Ja nie muszę tego wiedzieć. Nie każdy musi być taki mądry. Wiem że to miałem a od kiedy zacząłem suplementację i chelatację to tego nie ma.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2016, 20:01:00 wysłany przez brother »
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
Andy Cutler - lepszego życia diler :D
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

bulletskater

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2016, 21:36:58 »
Brother, ja o zaburzeniach lękowych akurat wiem sporo. Od 10 lat fobia społeczna to u mnie norma. Nawet 2 tygodnie temu było tak źle, że miałem ochotę rzucić się pod pociąg hehe...

A co do alergii to też wiem co to znaczy bo od 15 lat alergia, astma, teraz to cholerne AZS więc czuję twój ból :P

Ale ktoś wcześniej napisał prawdę - nie ma alergii bez pasożytów podobno...

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 28, 2016, 00:26:05 »
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 28, 2016, 13:58:39 »
Brother, ja o zaburzeniach lękowych akurat wiem sporo. Od 10 lat fobia społeczna to u mnie norma. Nawet 2 tygodnie temu było tak źle, że miałem ochotę rzucić się pod pociąg hehe...

A co do alergii to też wiem co to znaczy bo od 15 lat alergia, astma, teraz to cholerne AZS więc czuję twój ból :P

Ale ktoś wcześniej napisał prawdę - nie ma alergii bez pasożytów podobno...
Tylko ja nie miałem typowej fobii społecznej a raczej lęki że coś mi się stanie, że zemdleję, że będę miał wypadek i tego typu uporczywe myśli, które przejmowały nade mną kontrolę. To w zasadzie zniknęło jeszcze przed rozpoczęciem chelatacji. Tu mi pomogła suplementacja omega-3. Owszem osobą nieśmiałą byłem i jeszcze trochę jestem ale tutaj chelatacja czyni właśnie postępy tego typu że z ludźmi z którymi miałem dobry kontakt mam jeszcze lepszy. No i publiczne wypowiedzi na spotkaniach nie czynią absolutnie problemu. Miałem też masę objawów lękowych też przy jeździe samochodem. Teraz mam co prawda bainfoga ale nie ma tych problemów co kiedyś były. Spokojnie i ostrożnie jeżdzę samochodem. Z resztą ten dump phase ogólnie lepiej znoszę i te objawy detoksu.
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 29, 2016, 14:10:43 »
Dobra przyjaciele. Dzisiaj przychodzi dietetyk do domu na wizytę i pomiar masy + wstępne rozpoznanie. Zdaje się że może zmieni dietę dla całego domu. Bo wiecie nie wyobrażam sobie by jedna osoba nie jadła glutenu a np. 2 pozostałe jadły. Tak się chyba po prostu nie da. I zobaczymy co się okaże. Swoją drogą to ciekawe jakby organizm zareagował. Oczywiście ja po wyrzuceniu chleba muszę dużo jeść. Może zrobi jeszcze jakiś właśnie test alergiczny pokarmowy. Za to po rozpoczęciu brania antyhistaminowych zaczęło mi schodzić dużo flegmy i pojawiły się die off . Także cały czas po mału organizm się oczyszcza. Po mału do przodu ;)
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

brother

• Zasłużony
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 14, 2016, 21:07:09 »
No dobra był dietetyk i zrobił wstępne rozpoznanie i pomiar składu mięśni itd.
Wyszło mi że mam przy wadze 80 kg
31.7 kg mięśni      (norma 29,2-35,6)
23,7 kg tłuszczu    (norma 8,2-16,4)   za dużo
BMI 25,8 kg            (18,5-25)  minimalne przekroczenie
Masa mięśniowa na poszczególne części ciała w normie.
Za to masa tłuszczu praktycznie wszędzie przekroczona !
W podsumowaniu do przybrania mam 1,7 kg mięśni i do zrzucenia 13,5 kg tłuszczu !
Czyli BMI mam ok za to widać za dużo tłuszczu. Oczywiście nie będę pisał tutaj o mojej diecie bo obecnie nie jestem na diecie.
Za tydzień mam dostać jadłospis na 30 dni we wspomnianej diecie rotacyjnej oczywiście zróżnicowany bo obecnie jem dość monotonnie. Po zakończonej kuracji przeciw pasożytom przy wprowadzeniu nowej diety + siłowni powinienem zredukować ten tłuszcz i oczywiście opanować alergie plus za pewne będą inne bonusy tych działań ;) No oczywiście wiadomo że jak wywalę skutecznie te patogeny z jelit to sytuacja też się poprawi i pewnie będzie łatwiej zrzucić ten tłuszcz. W każdym razie na siłowni jest co spalać !
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2016, 21:10:50 wysłany przez brother »
53# ALA 5 mg

per aspera ad astra
pdm.org.pl
bioautyzm.pl

MARIANEK

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 16, 2016, 16:14:35 »
Ok, brother dużo info już o sobie podałeś; ale podaj mi jeszcze jak przyszedłeś na świat: w sensie czy cesarskie cięcie czy poród naturalny oraz który jesteś rocznik? Jeśli nie chcesz tu możesz na priv.

Zakładam że za pomocą cesarki tak jak ja...'
Ja widzę że też jestem osobą identyczną jak Ty w sensie fizjologicznym.
Bo również chelatacja nic nie pomaga-nic nie zmienia. A po niej na dodatek pogorszyły mi się alergie; w tym roku tak silne że nie idzie wytrzymać, aby wyjdę na dwór cały załzawiony żem jest. Też mam swego rodzaju fobie (depreśka od czasu do czasu). Taka sama waga niemalże jak u Cbie to i u mnie, za dużo tkanki tłuszczowej zwłaszcza na brzuchu, ręce i nogi nie ma tkanki tłuszczowej.
Pasożyty jak kiedyś robiłem badanie żywej kropli krwi (3,5 roku temu)-to wyszły mi przywry...

Brother Odp. na me powyższe pytania 2 a rozwinę Ci wątek i zagadnienie,  którym teraz chce się zająć... i się podzielić z tobą nowo odkrytym faktem
1-3# 100 mg ALA i 100 mg DMSA - HARDKOR JAK ...
4-22# 50 mg ALA

PS Szukam dziewczyny co kocha za nic
     (jak w piosence disco polo) ;)

MARIANEK

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 16, 2016, 23:37:36 »
And PS Alergia na wysokotiolowe. Ja pierd. od paru dni jem kiszona kapustę bo sobie sięgnąłem i jakaś MASAKRA. Taka dezorientacja i złe samopoczucie psychiczne, że nie wiedziałem co jest, teraz już wiem zero kapusty kiszonej dla mnie niestety...
4-22# 50 mg ALA

MARIANEK

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 17, 2016, 13:54:24 »
Widzę że muszę zrezygnować ze wszystkich czosnków, cebul, kapustnych, sałat, brokułów itd., wyrobów od krowy -białego sera itp., jaj -- choć myśle ze jajko od czasu do czasu nie zaszkodzi- co nie?

A masło-- takie prawie 100% tłuszczu od krowy można co nie? --Bo pisze że jest niskotiolowe?

Widzę że musze znów wrócić na odżywianie się rybami, (bo inaczej nie pociągnę za długo) -- dlatego pytanie co muszę brać do posiłku w którym jem rybę, powiedzmy np. tuńczyka, aby zniwelować metale ciężkie i rtęć z nich??? Nie wiem kiedyś brałem chlorellę-ale pisze że wysokotiolowa, może węgiel aktywny do takiego posiłku, co?? Jakie są wasze metody sposoby?

A może ktoś wrzuci swój przykładowy jadłospis w ciągu dnia -jesli jest na diecie niskotiolowej, bezglutenowej, bezmlecznej, i nie za dużo cukru do tego.....

Już widzę że zaczyna mnie to pomału przerastać :-[

4-22# 50 mg ALA

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 17, 2016, 16:34:05 »
Dzisiaj przychodzi dietetyk do domu na wizytę i pomiar masy + wstępne rozpoznanie. Zdaje się że może zmieni dietę dla całego domu.
Za tydzień mam dostać jadłospis na 30 dni we wspomnianej diecie rotacyjnej

Brother, to chyba majątek wydałeś na tego dietetyka ;)
Trzymam kciuki. Powodzenia!
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 17, 2016, 16:36:31 »
Widzę że muszę zrezygnować ze wszystkich czosnków, cebul, kapustnych, sałat, brokułów itd., wyrobów od krowy -białego sera itp., jaj -- choć myśle ze jajko od czasu do czasu nie zaszkodzi- co nie?

A masło-- takie prawie 100% tłuszczu od krowy można co nie? --Bo pisze że jest niskotiolowe?

Widzę że musze znów wrócić na odżywianie się rybami, (bo inaczej nie pociągnę za długo) -- dlatego pytanie co muszę brać do posiłku w którym jem rybę, powiedzmy np. tuńczyka, aby zniwelować metale ciężkie i rtęć z nich??? Nie wiem kiedyś brałem chlorellę-ale pisze że wysokotiolowa, może węgiel aktywny do takiego posiłku, co?? Jakie są wasze metody sposoby?

A może ktoś wrzuci swój przykładowy jadłospis w ciągu dnia -jesli jest na diecie niskotiolowej, bezglutenowej, bezmlecznej, i nie za dużo cukru do tego.....

Już widzę że zaczyna mnie to pomału przerastać :-[

staraj sie niskorteciowe ryby wybierac i po prostu chelatuj sie regularnie.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

MARIANEK

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 18, 2016, 10:51:12 »
Które są niskortęciowe? A jakbym brał z nimi ów węgiel czy np spirulinę- to te rzeczy mogłyby wyciągnąć te metale z tych świeżo zjaedzonych ryb czy mija to się z celem?
4-22# 50 mg ALA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 30, 2016, 22:52:22 »
Jak były takie akcje po kiszonkach to stosuj dietę niskohistaminową plus dieta immunologiczna bez nabiału, glutenu i strączków. Ja dopiero na takiej diecie powoli zaczynam żyć, chociaż jest mega okrojona.
Polecam książkę http://www.wydawnictwopzwl.pl/ksiazka/prd,dieta-antyhistaminowa,rid,9929.html.
Histaminę podnoszą nie tylko pokarmy, ale też niektóre leki i dodatki do żywności. Warto się z tym zapoznać, bo czasem naprawdę czasem nie można wyśledzić po czym są reakcje.