Forum Strony Dzieci

Tematyczne => Autyzm => Wątek zaczęty przez: lilianabujala w Listopad 24, 2002, 13:38:58

Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 24, 2002, 13:38:58
Już nie raz myślałam sobie, jak by to było świetnie spotkać nie wirtualnie, ale dosłownie :D . Co o tym myślicie? Z takiego zgrubnego przejrzenia listy, większość jest chyba z Krakowa i Wrocławia. Ale może wybrać miejscowość taką środkową typu £ódź i ktoś stamtąd by to zorganizował? A może moderator (Megi nie patrz tak na mnie :D :D :D ) Byłoby świetnie gdyby to był jakiś ośrodek wypoczynkowy, żeby można tam przyjechać z noclegiem i ..może rodziną? Albo lepiej sami rodzice (mamy?)? No nie wiem. Pewnie jakiś początek września-października byłby dobrym czasem. No, więc co myślicie? A może ktoś ma smykałkę organizatorską i chciałby to zorganizować?
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: Megi w Listopad 24, 2002, 13:51:17
Brawo, pomysł świetny, patrzę na ciebie Lila... z podziwem za pomysł. Ale dopiero  za rok???? Lepiej latem, wiosną ( moim zdaniem) Niestety, nie mam za grosz smykałki ogranizatorskiej, ale służę pomocą. :)  Czekam na  dalsze opinie.
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: IwonaAtik w Listopad 24, 2002, 14:16:57
:) Lilka ! Mam pytanko: czy to spotkanie dotyczyło by tylko kręgu wybranych osób tj. rodziców dzieci autystycznych, czy tez wszystkich rodziców? Muszę przyznać, że ja też myslałam o takim spotkaniu, fajnie było by się zobaczyć na żywo, a nie tylko wirtualnie wymieniać sie poglądami. Popieram Megi - wiosna jest nam bliższa , jest symbolem odrodzenia....i czegoś nowego.
 Po co czekać do jesieni?
To kiedy i gdzie to spotkanko? :cool:
Może Poznań? Co Ty na to Megi? :cool:
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: olad w Listopad 24, 2002, 15:07:46
Ale wam zazdroszcze  :cool: . Planujcie moze uda mi sie cos wymyslec i tez sie zjawie :) pozdrawiam olad
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: alicja w Listopad 24, 2002, 15:40:07
Czy ktoś może wybiera się do Opola na Międzynarodowy Tydzień Autyzmu? (5-6.12).Konferencja niestety kosztuje:2dni-180zł.
Pozdrawiam Alicja
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 25, 2002, 02:50:55
Właśnie cena i to, że nie pojadę do Opola skłoniła mnie do napisania tego posta właśnie teraz.
Zanim coś ktoś (kto?) zacznie organizować, napiszmy czy lepiej z czy bez dzieci? :cool:
(Iwonko, oczywiście bez ograniczeń :D )
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 25, 2002, 05:54:17
Milutki ten pomysł o wspólnym spotkaniu.Szkoda że nie będę mogła się z wami spotkać[ a moze gdyby w Poznaniu -zawsze to to 300km a nie 1000A-ha!!! ja bez Kuby się nie ruszam nikt by się nie podjął by z nim zostać nie jesteśmy jeszcze na to gotowi ]
Pozdrówka!!!
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 26, 2002, 00:53:10
W takim razie mam prośbę - osoby bliskie środka Polski ( :D fajnie by było Siło cię zobaczyć!) - np. Magdo Szydłowska, czy zaglądasz jeszcze na forum (i inne łodzianki)? Nieśmiało zaproponowałabym wam organizację...a jeśli nie, to -równie bardzo ważne  - znalezienie miejsca naszego spotkania. Może jakieś centrum aktywności (w sensie: sala z materacami, czy czymś takim, żeby sobie dzieci mogły poskakać, popełzać, kto co potrafi). Najlepiej blisko nocleg -z salą do plotkowania, gdy dzieci zasną. Ze względu na ceny, lepiej byłoby coś podmiejskiego raczej, niż miejskiego. Oczywiście, nie wszystkie mamy muszą brać dzieci  - w każdym razie te, które muszą (i/lub chcą) - żeby mogły swobodnie z dziećmi przyjechać. No, odezwijcie się, to wcale nie jest jednoznaczne ze zrzuceniem na was ciężaru załatwiania  :cool:Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 26, 2002, 06:18:24
A może macie ochote na weekend nad polskim morzem???Spacery,szum morza,krzyk mew[Kuba go uwielbia]Świnoujście miasto uzdrowiskowe[to kryptoreklama :p ]jeżeli sie zdecydujecie to ja postaram się wszystmo załatwić. POMYŚLCIE -JOD ,-SWIERZE POWIETRZE .PA!PA :D  :D  :D
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 26, 2002, 06:22:25
NIE jest ono takie swieże jak napisałam CO ZA WSTYD TAKI B£¡D MI SIÊ WKRAD£ .wysłałam posta czytam a to co za ,,świerze,,OOPS!!! SORRY :down:
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 26, 2002, 13:11:54
:D A to jeszcze kilka atrakcji Świnoujścia:MUZEUM RYBO£ÓWSTWA MORSKIEGOOB HM ???OWI¡ZKOWA PRZEPRAWA PROMEM PRZEZ KANA£ NO I MOŻE JESZCZE STATKI WOLNOC£OWE P£YWAJ¡CE DO NIEMIEC.
Ale staram się was przekonać do tego mojego miasta ale ja je bardzo lubię i myślę ze by mogło Wam się tu spodobać.
No to tyle czekam na wasze opinie.Pa!!!
p.s. ,,morza szum ,ptaków śpiew dzika plaża pośród drzew...,,
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 26, 2002, 13:20:53
Jak jest organizator to jest spotkanie! Teraz tylko musimy pomiędzy sobą popisać, kto może do Świnoujścia przyjechać. Myślę, że 10 forumowiczów to minimum (jeszcze z rodzinami). Jestem za - tylko musze przekonac męża (kierowce głównego :D ). Brawo Siło, na pewno będzie fajnie. Moje ubóstwiaja spacer nad morzem, więc dla mnie to strzal w dziesiątkę. Tylko ta odleglość - ale tu pogadam z mężem (no i są sypialne wagony, jakby co...). Wyznacz termin.
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 26, 2002, 14:35:00
:D Ciesze się ze pomysł spotkania w Świnoujściu  moze wejść w zycie.
Czekam na wstępne zgłoszenia[osobodzień z wyżywieniem czy bez]
Ja postaram się zeby lokalizacja była dobra[myślę ze lepiej bliżej morza to dzieciaki się wyhasają]a i cena wiadomo jak najniższa.
Proponuję 1-4 maj 2003 rok.
Co Wy na to???
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: annar w Listopad 26, 2002, 23:55:30
Witajcie !
Także podoba mi się pomysł spotkania, jednak (nie myślcie,że jestem wyrodną matką !) wolałabym wyjazd taki połączyć z odpoczynkiem- od dziecka także. Dlatego wolałabym opcję krótszą.
...ale możecie mnie przekonywać oczywiście...
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 27, 2002, 00:30:36
Bardzo dobrze annar, że napisałaś  - nie wszyscy muszą się przykulać na rodzinne jodowanie. Po prostu ustalimy jeden "obowiązkowy" wspólny wieczór, :blues: (tzn. taką datę, kiedy wszyscy mieliby być) gdy już będzie bliżej spotkania. Siło, napisz proszę ceny osobodni z wyżywieniem, z rozróżnieniem na dzieci i dorosłych. Megi, jakie są szanse twojego pojawienia się w Świnoujściu? O ile się nie mylę, mam z was wszystkich najdalej... :cool:
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 27, 2002, 05:52:16
HEJ!!!Cieszę się że spędzimy miłe chwile już ja dam z siebie wszystko żebyście byli zadowoleni.Myślałam że termin 1*4 maj jest dobry bo jak przejedziecie tyle km. zebyście posiedzieli kilka dni, ale wybór należy do Was.Mozemy ustalić spotkanie na następny tydzień maja [drogi nie będą przepełnione aż tak jak na długi weekend]ale będziecie krócej.
Porozglądam się i napiszę Wam orientacyjnie jak z cenami ale wyżej 45 zł z wyżywieniem osoba dorosła nie powinniśmy przekroczyć.Poadrawiam iczekam na dalsze uwagi.
Pa!Pa!
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: Megi w Listopad 27, 2002, 08:53:25
Gratulacje Siło za smykałkę organizatorską. Wpisuję się na listę ( ja+ rodzina). Termin 1- 4 maja bardzo odpowiedni, ale dostosuję się do głosu większości. A w ogóle to służę pomocą - Siło, napisz jak mogę pomóc :DTytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: Karolina w Listopad 27, 2002, 14:39:39
Wasz pomysł bardzo mi się podoba.....bardzo :)

Może przygarniecie ?:)      (będę w tym czasie nad morzem ale trochę daleko od Świnoujscia)


Myślę, że kiedyś można się pokusić o wielki forumowy zlot, byłoby super!!

 :D  :D
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: olad w Listopad 27, 2002, 19:16:04
a ja tylko czytam, przygladam sie i zazdroszcze  :p   :cry: olad
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 28, 2002, 04:10:45
:D Zeby nie było,że My tu ,, na autyzmie sobie spiskujemy,,    to ja proponuję,żeby wątek umieścić na tablicy ogłoszeń.
Liliana Ty jesteś pomysłodawcą,co Ty na to?
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 28, 2002, 11:23:31
pewnie, Siło - jak już będziesz miała miejsce i cenę to normalnie zamieść, że "Niniejszym spotykamy się tu i tu. Koszt taki" i już :D
Tak sobie wyobrażam, że może każda z nas nosiłaby tam tą odznakę-wizytówkę ze swoim nick'iem i portrecikiem....uhmmm :cool:
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: lilianabujala w Listopad 28, 2002, 11:25:49
Poprawka: miało być taką (nie tą) odznakę :p
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 28, 2002, 14:31:43
:D Hej!!!Już jestem prawie pewna ,że niżej 30 zł od osoby bez wyżywienia nie da się znależć[maj to już prawie sezon,ale przynajmniej będzie ciepło] Dobrze było by gdybym choć orientacyjnie wiedziała ile nas może być ile dzieci[czy nie będzie problemów ze dziecko trzeba wnieść na 2 piętro np.Ile dzieci mają lat do 7-ego roku często są zniżki]Może można by coś przegadać z kierownikem .Piszcie.Już teraz liczę na Lilę i Megi z rodziną i Anar no i oczywiście,,przygarnięta ,,Karolina,,Może nie wszyscy czytują autyzm i nie wiedzą co my tu szykujemy
Co Wy o tym myślicie??? ???
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: Megi w Listopad 29, 2002, 00:14:30
Na razie mały odzew, ale do maja- ho ho! Rozrośniemy się w dużą rodzinę,wszyscy  zainteresowani tematem, czytający co my tu piszemy ku chwale integracji i samopomocy rodzicielskiej- zapalają chęcią spotkania się.
Wiesz Siło, do maja daleko a trudno planować w listopadzie majowy weekend, więc wątek reaktywujemy przypuśćmy w  lutym ( czy nie za późno???) Bo w lutym,jak myślę łatwiej myśleć o wiośnie ( z tego powodu, że wszyscy mają już dość zimy i myślą o wiośnie , odkrywcze, co?  :D ) Mimo to  uważam, że miło byłoby się spotkać w przyszłości, zachęcam.
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Listopad 29, 2002, 05:11:31
Dobrze mówisz Megi!!!Myślę,że w lutym łatwiej będzie o szczegóły,teraz jak próbuję się coś dowiedzieć to wszyscy zdziwieni co ja o maju myślę a tu Sylwester,ferie.
Ja będę szukać podpytywać gdzie i za ile, ale termin jest już pewny:

 
                   1-4 maj Świnoujście
Pozdrawiam!!!
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: agnieszka w Listopad 30, 2002, 23:28:55
Jejku... Pomysł świetny, ja też bardzo by się chciała z wami wszystkimi spotkać! Ale pewnie  nic z tego nie wyjdzie :( Powód? Podobny  jak wcześniej miała Siła - z Krakowa to dla nas kosmiczna odległość:( Po za tym nasz stareńki samochód raczej się już nie nadaje na takie eskapady( a dokładnie to zajeździliśmy go w te wakacje wyprawą właśnie aż do Szczecina;) ) a pociągiem jeszcze nigdy nie przerabialiśmy takich odległosci. A nie wchodzi w grę jazda bez dzieci więc tak jak pisałam, pewnie raczej nam się nie uda. Buuu... Ale do maja daleko, więc jeszcze całkiem nie rezygnuję! No i będę śledzić ten wątek pilnie :)
Agnieszka
Tytuł: znamy sie tylko z pisania....
Wiadomość wysłana przez: siła w Grudzień 01, 2002, 05:31:35
Hej Agnieszka!!!
Do maja jeszcze daleko i może sw.Mikołaj podrzuci Wam jakiś nowy samochód[tylko trzeba mocno wierzyć]. :D