Autor Wątek: bez komentarza  (Przeczytany 2177 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

burszti

• Zasłużony
bez komentarza
« dnia: Sierpień 05, 2009, 15:20:21 »

neoaferatu

• Zasłużony
bez komentarza
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2009, 07:38:57 »
To jest skandal!
Naszemu stowarzyszeniu władze Wrocławia nie chciały dać ziemi, musieliśmy kupić za własne pieniądze ziemię pod Wrocławiem. Ale zarząd naszego stowarzyszenia pilnował żeby nie władować się w żadną dzierżawę, bo to najgorsze rozwiązanie - na dobre serce polityków nie ma co liczyć. Oni liczą przede wszystkim forsę i patrzą jak robić interesy.
Neo Aferatu

ela-bozena

• Zasłużony
bez komentarza
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2009, 09:04:15 »
Neo ,ale co jest skandalem czy to że ludzie nie dopilnowali pewnych spraw czy też to się okazało że tak zwany spadkobierca może chcieć odzyskać działke,której wartość wzrosła ileś tam razy?Ja rozumiem że wszystko rozgrywa się o kase ,ale dlaczego do cholery ,ktoś zamiast "ja myślałam"nie dopiął na ostatni guzik?dlaczegi zaczyna się tak potężną inwestycje z obietnicą ?moze jestem upierdliwa ,może nie sprawiedliwa ale ja pracuje u dewelopeera -i wiem że jak zaczynamy budowe to wszystko mam mieć zapięte na tip-top,nikomu nie moge ufać ,wszystko mam mieć na papierze.Ja wiem ci ludzie chcą dobrze-mieli wielkie serce i chęci ale to u nas nie wystarczy.Neo jak piszesz Wy kupiliscie działke ,macie to na papierze nikt za 10 lat tego wam nie zabierze,KTA u nas też kupiło działke na taki dom,też ma to na papierze ,teren wyrównany,akt notarialny podpisany-budowe czas zaczać.

neoaferatu

• Zasłużony
bez komentarza
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2009, 11:21:03 »
Niestety w naszych realiach dobre serce nie wystarcza. Trzeba dopilnować wszystkich spraw, a dzierżawa to czasowe i niepewne rozwiązanie czyli żadne rozwiązanie - przy dzierżawie nie ma się żadnych gwarancji na własność terenu.
Dla mnie skandalem jest przede wszystkim postawa władz, które zamiast zapewnić niepełnosprawnym bezpieczeństwo inwestycji zaoferowały im DZIERŻAWÊ. To żadna oferta.

Neo Aferatu

burszti

• Zasłużony
bez komentarza
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2009, 21:24:42 »
Popieram Neo,nie można w ten sposób rozumować,że ktoś mógł inaczej to załatwiać,należy pamiętać,że farma organizowała się kilkanaście lat temu,uczymy się na błędach innych...niestety.

To jest SKANDAL I ZNIECZULICA.

ewasz

• Zasłużony
bez komentarza
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2009, 22:10:12 »
To jest SKANDAL I ZNIECZULICA

dokładnie tak. W programie padlo wiele trafnych słów...
 jeśli ta inicjatywa padnie, nikt w Krakowie nie pociągnie dzieła, które podjęła w Polsce jako zupelnie NOWATORSKIE Alina  Perzanowska.
Nasza Fundacja Dom Rain Mana także czyniła starania o państwową ziemię (ANR). Temat się ślimaczył, wyczułam, że decydenci nie są w stanie podjąć decyzji korzystnej dla Fundacji. Więc pierwsze 100 tys zl wydaliśmy na zakup ziemi. I niestety - "daleko od szosy"  bo tereny położone bliżej
3Miasta osiągaja niebotyczne ceny.
Za to mamay 8,4 ha w życzliwej (jak się na razie zdaje ) gminie Czersk, w Borach Tucholskich...

Krakusom Zyczymy szczęśliwego zakończenia tej AFERY... ilez energii mogłoby byc zużytkowane w pozytywny sposób, nie na niepotrzebna walkę.

Pozdrawiam