Autor Wątek: www.bioautyzm.pl  (Przeczytany 76864 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

schneeball89

• Bywalec
  • **
Odp: www.bioautyzm.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2012, 16:20:13 »
Jestem pod mega wrażeniem! Mogę się tylko domyślać ile pracy Was to kosztowało za co ogromnie dziękuję :) Po prostu kawał świetnej roboty!
Synek  III. 2010 -autyzm

Zniżka na iHerb: JBR345

13 #ALA 3,5 mg

apple

• Zasłużony
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2012, 21:59:56 »
Dokładnie. Świetna strona i treść, same konkrety. Fajnie, że można wciąż dodawać nowe. Szacun!:)
'08
2 lata#ALA
DMSA, COMBO
'11
zdrów, nieszczepiony

www.bioautyzm.pl
www.pdm.org.pl

anaza

• Zasłużony
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:08:53 »
Donna,Jinx - chylę czoła, jak zwykle -jestem pod ogromnym wrażeniem ogromu Waszej pracy i chęci do dzielenia się  z bliźnimi Waszą ogromną wiedzą - dzięki!
Natalka IV 2006, 65 cykl 6mg ALA
Mareczek IX 2009 - zdrowy nieszczepiony

maPatrykama

• Zasłużony
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:16:51 »
Wiecie co, powinnismy rozeslac linka do tej strony na maile naszych lekarzy rodzinnych, bo to oni sa pierwszymi i glownymi blokerami przeplywu informacji ;)

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
www.bioautyzm.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:22:44 »
Wlasnie myslimy nad tym jak szerzej rozpropagowac stronke,moze to i dobry pomysl,sa stowarzyszenia lekarzy rodzinnych w roznych miastach,mozna by im wyslac info,najwyzej nie skorzystaja.

----
Inga ur. 13.05.2007 - od 2011 chelatacja ALA,DMSA,DMPS ,lacznie ponad 100cykli
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com
http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,donna28.html

gomado

• Aktywny
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 31, 2012, 19:31:54 »
Elegancka i rzeczowa stronka. A ten pomysł z lekarzami pierwszego kontaktu trafiony w dziesiątkę. Może doczekamy się w Polsce rewolucji w podejściu do zagadnienia autyzmu i to wszystko dzięki rodzicom właśnie.
Ja, wiadomo, polecam terapię Son-Rise. Cud dokonuje się na naszych oczach, dziecko jest coraz bardziej w naszym świecie.

maPatrykama

• Zasłużony
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2012, 19:34:58 »
Jasne, kiedys wszyscy rodzinni dostali na maila slawetny list dr Majewskiej, grupka sie zaczela zastanawiac, garstka z nich zaczela szczepic swoje dzieci wybiorczo, a niektorzy wahali sie czy je kontynuowac...pacjentom niestety te informacje nie zostaly udostepnione...co teraz zrobia...nie wiadomo, ale zawsze zawalczyc mozna...mozna ich wziac w krzyzowy ogien, tu link do stony na maila, z drugiej strony moga ich pod wlos brac rodzice, ktorzy do nich chodza i znaja strone...walczyc trzeba do konca ;D

joser

• Zasłużony
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 01, 2013, 17:53:39 »
Donna, strona rewelacja,odwaliliście kawał roboty. Ja polecam Poradnię dla osób z autyzmem,Wrocław,ul. Podwale 13(PZP dla dorosłych i dzieci). Lekarze psychiatrzy ale będący w temacie leczenia biomedycznego i popierający je a nawet zalecają. Ponadto terapeutki z powołaniem i mega wiedzą.Obejmują terapią dzieci od maleństw do uczącej-pracującej dorosłej młodzieży. A na swoim podwórku polecam Szkołę Podstawową nr3 im. M Konopnickiej w Chojnowie(dolnośląskie)-szkoła masowa ale przyjazna autystom.
PATRYK-styczeń 1995r (zdrowy)
KUBA-styczeń 2001r.(autyzm)

Czym słońce dla wszystkich ludzi, tym dziecko dla matki...

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2013, 14:54:29 »
Super strona. Rewelacja, naprawdę.
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976

anabela

• Kreatywny
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2013, 22:28:26 »
Jesteście wielcy Encyklopedia wszystko w jednym miejscu suupeer  ;D :D :)
miśko 04.2010

zniżka iHerb-VFP997

ilonaw

• Kreatywny
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2013, 09:10:59 »
Donna, dałaś czadu kobietko:) Super stronka:)
Chyba wszyscy powinni ładnie jak dzieci w przedszkolu powiedziec dzię-ku-je-my :)
Bezcenne rady na forum i jeszcze proszę - wszytko w pigułce.
Aprpos lekarzy, to jest taki za przeproszeniem ciemnogród, że nawet jak przeczytają to i tak mają swoje teorie. Moja pediatra za każdym razem mnie zbija jednym zdaniem " i znów się Pani głupot jakiś naczytała" Grabki opadają :(
Ciekawa jestem czy byłaby taka zacofana gdyby to ona miała chore dziecko.
Neurolog patrząc mi w twarz z uśmiechem powiedział że nie wie czy Kamil bedzie "tylko" upośledzony czy autystyczny i upośledzony. Mi łzy leciały po policzkach, a jemu śmiech z twarzy nie schodził. Rzeczywistość jest taka, że pomocy szukamy na forum, u osób bardziej doświadczonych lub mających podobne problemy, a nie u lekarzy.
 I za to dzieki Dziewczyny, dzieki Donna
Kamilek 06.2011

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
www.bioautyzm.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2013, 10:18:09 »
Dzięki wielkie :)

----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:34:57 »
Strona jest świetna i też będę ją reklamować, ale błagam Was, poprawcie ten nieszczęsny zwrot "naukowo wiadomo", bo to nie jest po polsku i nie jest profesjonalne. Może być przecież "nauka mówi" albo "naukowo dowiedziono", "nauka dowodzi", tudzież inne. Pozdrawiam :)

Ze swojej strony polecam doktor Dziewiątkowską, psychiatrę, która od niedawna przyjmuje w Poradni dla Osób z Autyzmem w Gdansku (pomorskie), przy ulicy Chopina 42 oraz  w Gdyni, przy ul. Traugutta 9. Dobrego psychiatry dla dzieci i mlodzieży szukałam baaaaardzo dłuuuugo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 12:45:10 wysłany przez obrazki »
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

donna

• Global Moderator
  • Zasłużony
www.bioautyzm.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2013, 16:36:53 »
Wiem wiem,mialam to zrobic ale ciagle nie mam czasu poprawic :)

----
Michał ur. 15.06.2012
www.bioautyzm.pl
www.dietaoptimum.com

AnnaLee

• Aktywny
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 24, 2013, 10:34:22 »
Bardzo mi się podoba:) Ale w małopolsce ośrodki dignostyczno-terapeutyczne trochę namieszane. Ośrodki diagnostyczne to pod nr 1.  powinno być NZOZ Poradnia dla osób z autyzmem na ul. Zacisze 7 bo na Szopkarzy 8 jest oddział dzienny, pod nr 2 Sowarzyszenie na Rzecz Dzieci Autystycznych "Zacisze" nie ma stacjonarnej siedziby (zrzesza rodziców w celu wymiany doświadczeń, wspólnej pracy na rzecz dzieci a czego efektem są różne projekty dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera ale nie diagnozuje), a na ul. Kasztanowej 4 A jest Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom http://www.centrummaltanskie.eu/ oraz jest jeszcze: Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej ul. Półkole 11