Autor Wątek: wolontariat  (Przeczytany 2221 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

neti

• Nowicjusz
  • *
wolontariat
« dnia: Listopad 01, 2002, 13:21:08 »
Prócz akcji chcę zająć się wlontariatem i zgłosiło się do mnie bardzo dużo osób, które też chcą się tym zająć. Ale niestety w moim mieście nie można a raczej nie ma osoby na tyle obeznanej w tej dziedzinie, która podjęła by się przeprowadzić taki kurs.Nie ma ŻADNEGO pedagoga czy psychologa, który się w tym specjlalizuje. Miałam naprawdę duże trudności ze znalezieniem jakiegoś lekarza, który zechciałby coś powiedzieć na konferencji. W końcu po przez znajomości dotarłam do pani psycholog, która co prawda tym się nie zajmje ale poszuka jakiś wiadomości i  coś na ten temat powie. Wiem, że to jest straszne, ale zawsze to jest lekarz i słowa z jego ust będą brzmiały wiarygodniej niż to samo np. ja bym powiedziała.Ale na tym jego rola się kończy.
Chciałabym prosić państwa jeśli mają państwo jakieś porady dla osób chcących zajmować się wolontariatem, czy jakieś fajne zabawy, itp. byłabym bardzo wdzięczna. Chcemy sami dla siebie zorganizować take szkolenie i zbieramy materiały. Chciałabym podziękować pani Magdalenie Szydłowskiej, która dostarczyła mi bardzo ciekawe materiały odnośnie terapii.
Proszę o pomoc.
Aneta Rostkowska
Serdecznie pozdrawiam. Aneta Rostkowska