Autor Wątek: Tragiczne zachowanie  (Przeczytany 37390 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ricorete

• Kreatywny
Odp: Tragiczne zachowanie
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 13, 2015, 21:35:34 »
dziękuję bardzo, coś może wybiorę z tych preparatów,
a teraz podsumowując moje zakupy, to jak będę podawać CYTRYNIAN MAGNEZU oraz KWAS FOLIOWY to wystarczy??? czy jeszcze trzeba wit.B12 do tego podawać???
a tak po za tym to przymierzam sie do zakupu suplementu PARA HERBS przeciw pasożytom, czy będzie ok???

Convalia

• Kreatywny
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 14, 2015, 00:27:39 »
Przy suplementacji magnezem o ile dobrze pamietam jest potrzebna wit. B6 najlepiej w postaci p-5-p i oczywiscie kwas foliowy ale jak dziewczyny radza w formie metylowanej, i wydaje mi sie ze jeszcze cos ostatnio czytalam co potrzebne przy mg, szukam, szukam i nie moge znalezc:/
Oski II 2010
wg. stanu na czerwiec 2016:
25#DMPS 5mg,
15#ALA 4,5 mg
TS: DTPa, MMR,
Konstytucyjna próby dopasowania: Calcium Calboricum, Tuberculinum, Medorrhinum, Sulfur,

ilonaw

• Kreatywny
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 14, 2015, 15:04:08 »
Wracajac do tematu watku.... dzis bylam z mlodym nad woda i na placu zabaw. Masa dzieci i Kamil wyroznial sie bardzo. Kazdy na nas patrzyl. Nie potrofil sie bawic na placu zawaw tylko jeczal. Nad woda dzieci karmila labedzie a on wyrywal sie i szarpal. Teraz to nawet laik widzi ze cos jest bardzo nie tak.
Wczoraj Agata z Synapsis zadzwonila zeby umowic sie na testy IQ. Wiecie moze na czym polegaja?
Kamilek 06.2011

ilonaw

• Kreatywny
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 15, 2015, 15:00:54 »
Clostridia teraz ujemna. Od wczoraj znow masakra w zachowaniu
Kamilek 06.2011

koliber

• Zasłużony
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 15, 2015, 18:34:29 »
a jakie badanie robiłas?...moze i tak warto culturelle w duzej dawce podac...

ilonaw

• Kreatywny
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 15, 2015, 19:36:41 »
Robili mu badania w szpitalu na Działdowskiej w wawie
Kamilek 06.2011

megi2307

• Aktywny
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 15, 2015, 20:54:06 »
Robili mu badania w szpitalu na Działdowskiej w wawie

oj, to chyba bym sie za bardzo nie przywiazywala do tych wynikow, niestety :(
Maciek (ur. lipiec 2010) diagnoza autyzm - luty 2013
Małgosia (ur. grudzień 2013)

koliber

• Zasłużony
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 15, 2015, 21:41:44 »
ano...
ja bym radziła podac duze dawki lr GG i niestety najlepiej tej niestety drogiej ale jak by nie patrzec najlepszej, wolnej od maltodekstryn i innych g... culturelle
moj syn ostatnio zrobił sie OKROPNY...w koncu kupiłam culturelle i skonczyło sie plucie popychanie dzieci itp...

ricorete

• Kreatywny
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 16, 2015, 09:29:47 »
mogę prosić o objaśnienie co to za preparat ten CULTURELLE ??? i czy to jeden preparat czy są jakieś rodzaje dla dzieci , i ile kosztuje na nasze

Lenek86

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 14, 2019, 15:43:34 »
jabłczan magnezu, cytrynian magnezu
mleczan mag.węglan mag.są to d..y
niewiele przysfajalny
ja daj 200mg, nalezy sprawdzic ile tak naprawde jest tego magnezu w tabletce.
aktualnie młoda dostaje Magnefar b6
no i od kiedy wprowadziłam zero zaparć

dopisze wam jeszcze o oleju z kryla kiedys dostawała to i po zuzyciu buteleczki zniknęły wszystkie kurzajki.Potem zrobiłam przerwę i znowu pojawiła się kurzajka na palcu.
Kupiłam następną i wiecie co? Wczoraj sprawdzam i ani śladu po kurzajce.Teraz jestem pewna na 100% że to zasługa oleju z kryla:-)Gorąco polecam jak ktoś ma z tym dziadostwem problem.A tyle razy była stresowana wypalaniem u dermatologa.

Och kochana ile ja miałam problemów z tymi kurzajkami, po prostu tragedia:( Na szczęście znalazłam wreszcie odpowiedni preparat, który mi pomógł z tym nie przyjemnym problemem. Wcześniej męczyłam się z różnymi środkami ale nic nie było na tyle skuteczne aby problem ten całkowicie wyeliminować. Podrzucam Ci ciekawy wpis na ten temat https://www.help4skin.pl/produkty/szybko-i-skutecznie-usuwa-brodawki-i-kurzajki mnie ten preparat bardzo pomógł. Może u Ciebie też tak dobrze się sprawi:) Sprawdza się także do brodawek. Całość polega na krioterapii. Użycie jest bardzo proste i każdy sobie z nim poradzi. Co więcej wszystko jest dobrze opisane w tym linku więc nie musisz się niczego bać. Polega to na wymrażaniu i nic nie boli. Co ciekawe to rozwiązanie można stosować nawet u dzieci i to już od 4 roku życia. Warto wspomnieć, że pierwsze efekty można zobaczyć już po pierwszym użyciu. Fajnie, że ta technologia idzie do przodu i takie rzeczy można robić bez wychodzenia z domu. Koniecznie przed użyciem sprawdź ten link. Pozdrawiam Lenek:)