Autor Wątek: Terapia  (Przeczytany 285678 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mika29

• Kreatywny
Odp: Terapia
« Odpowiedź #645 dnia: Listopad 13, 2014, 16:40:44 »
Jà tez sie podpinam, bede we wrocawiu w grudniu, ktos moze polecic godnych specjalistow, terapeutow?

Poradnia

• Nowicjusz
  • *
turnus rehabilitacyjny dla dzieci z Autyzmem
« Odpowiedź #646 dnia: Marzec 13, 2015, 19:50:52 »
Witam, oferujemy dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne do Tylicza, dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia z Autyzmem, zespołem Aspergera, zespołem Downa nadaktywnością psychoruchową (ADD, ADHD), upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim bez wózków inwalidzkich. Centrum Psychologiczno – Terapeutyczne, działa na terenie miasta Pruszkowa w województwie mazowieckim. Przez kilka lat działalności przebadaliśmy, zdiagnozowaliśmy i udzieliliśmy różnych form pomocy kilkuset dzieciom i ich rodzinom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług. We wrześniu 2014 roku otworzyliśmy Niepubliczne Przedszkole Specjalistyczne „Mądra Sówka” dla dzieci z Autyzmem. Nasze doświadczenie i chęć niesienia pomocy wielu pacjentom, zaowocowało organizacją 14 dniowych turnusów rehabilitacyjno – terapeutycznych. Po raz kolejny organizujemy turnusy rehabilitacyjne, w czasie których dzieci znajdą warunki do rozwoju psychofizycznego i emocjonalnego, a ich opiekunowie odpoczynek połączony ze wsparciem psychologicznym. W tym roku 2015 zapraszamy Państwa do Tylicza k/ Krynicy Górskiej. Posiadamy od Wojewody Mazowieckiego wpis do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych Nr OR/14/14/13. Nasze ośrodki również posiadają odpowiednie zaświadczenia od Wojewody Małopolskiego. Pełny program turnusów znajduje się na naszych stronach internetowych
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2015, 19:34:44 wysłany przez zosia_ »

mimus

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #647 dnia: Wrzesień 08, 2015, 13:21:58 »
PTPHE-Polskie Towarzystwo Psychoterapi Humanistyczno Egzystencjalnej.
Kraków-Czy ktoś coś wie na ich temat?Czy ktoś korzystał z klubu ZAkładka?
Warto?Będę wdzięczna za opinie.

Fundacja Autismus

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #648 dnia: Październik 26, 2015, 13:21:57 »
Drodzy Rodzice,
jeśli szukacie terapii dla swojego Dziecka - zapraszamy!
Nowo otwarte, bezpłatne przedszkole dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu zaprasza Rodziców i Dzieci z okolicy Białołęki - rekrutacja trwa.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5.r.ż. do uzyskania przez dziecko gotowości do podjęcia nauki w szkole.
Zapewniamy terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka, opiekę specjalistów oraz realizację podstawy programowej MEN.
Serdecznie zapraszamy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2017, 11:04:33 wysłany przez admin »

kasiam

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #649 dnia: Październik 10, 2016, 14:50:36 »
Witam wszystkich serdecznie, jestem mamą Olusia, jesteśmy na początku naszej drogi, niedawno otrzymaliśmy diagnozę. Dostałam od znajomej namiary na Panią Kasię, która jest neurologopedą, ma ogromne doświadczenie z dziećmi z Autyzmem. Olek jest zachwycony, jest to pierwsza osoba z którą zaczął współpracować. Czarodziejka! Pomimo iż nie byłam zwolenniczką terapii behawioralnej, spróbowaliśmy. Wszystkie mity runęły. Z zajęć na zajęcia synuś robi postępy. Gabinet  współpracuje z fundacjami więc finansowo nie jest też bardzo ciężko. Polecam gorąco Gabinet Terapii i Rozwoju w Rembertowie.

kamyki_80

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwiec 01, 2017, 10:04:43 »
dogoterapia jest świetna :)
kamyki_80

Tomia

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #651 dnia: Lipiec 18, 2017, 10:53:24 »
też uważam, że dogoterapia może być bardzo korzystna.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2017, 10:56:30 wysłany przez Tomia »

Magda1508

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpień 04, 2017, 20:41:35 »
Polecam filmik. Bardzo dobra terapeutka i diagnosta zaburzeń rozwojowych mówi o poradach dla rodziców dzieci cierpiących na te zaburzenia. Bardzo pomogła naszemu synkowi 
https://www.youtube.com/watch?v=j__mBmq6774

My chodzimy na terapię tutaj:
https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera/

Lisa

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #653 dnia: Styczeń 21, 2018, 11:41:04 »
Ja od niedawna chodzę w Warszawie do p. Krzysztofa Wierzbickiego. Narazie wiele nie mogę powiedzieć, ale facet budzi zaufanie w moim dziecku. Przyjmuje w Psychologgia.

anetkamal

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #654 dnia: Styczeń 21, 2018, 19:48:34 »
W klinice Psychomedic jest sporo fajnych i doświadczonych psychologów zarówno diagnozujących jak i prowadzących terapię.
My chodziliśmy do tej pani z filmiku ale znajome były też u innych specjalistek
https://www.youtube.com/watch?v=j__mBmq6774
https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera/