Autor Wątek: `  (Przeczytany 6880 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bazylia

• Zasłużony
Odp: pranie, sprzątanie - jakie środki?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2010, 22:13:24 »
No wlasnie w perfekcyjnej pani domu jest duzo wskazowek na temat uzycia srodkow domowych do czyszczenia, tylko ja to tak zawsze jednym uchem... z jej programu pochodzi chyba patent ze do przypalonego garnka wsypuje sie troche sody zmieszanej z woda i odstawia sie na noc i rano nie ma sladu po przypaleniznie, no ale soda to tez jakas chemia. Ja jeszcze uzywam soku z cytryny do usuwania kamienia z czajnika, czy ekspresu do kawy i tez sie to swietnie sprawdza.
Sylwia, a co do popiolu i piasku, to ja - juz tak napowaznie - nie wyobrazam sobie uzywania tego na codzien w domu. Moje doswiadczenia to sa doswiadczenia plenerowe, z obozow, wyjazdow pod namiot, czy rejsow zeglarskich, gdzie wody, piasku i popiolu bylo zawsze pod dostatkiem, no i nie trzeba bylo sie obawiac, ze cos sie pobrudzi :). Pomysl z profesjonalnymi garnkami stalowymi jest chyba dobry, o garnkach emaliowanych czytalam rozne rzeczy, nie zawsze pochlebne, a juz takie produkcji chinskiej omijam szerokim lukiem...

mama_Dyzia

• Zasłużony
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2010, 00:01:07 »
Martusia.... a mnie szczerze mowiac zainteresowalo to pranie w orzechach.....mozesz cos wiecej?
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

Mama Marta

• Zasłużony
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:23:23 »
.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 12:27:04 wysłany przez Mama Marta »

nowika

• Zasłużony
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2013, 14:01:11 »
http://zielonyzagonek.pl/ Na tym blogu jest wiele fajnych sposobów na ekologczine sprzątanie.
Oliwier 13 I 2010 ALA 23#8,3 mg