Tematyczne > Autyzm

pomocy - badanie włosa

<< < (3/9) > >>

lucky.pl:
no porestrzalenie pierwiastkow i minus 100% rteci - wyglada tez moim zdaniem na zatrucie rtecia.

BasiaF:
Ale czy nie jest czasem tak, że jesli dziecko ma trec w organiźmie to jest z nim bardzo źle tzn. małe efekty terapi, regresy i wogóle małe efekty??? bo tak słyszałam, że gdy jest trec to dziecko nie idzie do przodu. a bastus idzie bardzo fajnie do przodu, poprawia sie komunikacja, rozumienie i wogóle jest coraz lepiej tylko powolutku.
donna jak sprawdzic czy ten kortyzol jest podwyższony? jest jakies badanie na to?
czy można na własna rękę lekko dziecko chelatować tzn jakimiś lekkimi sposobami. czy nie musi byc najpierw wyleczone jelito przed chelatowaniem???
skad będe wiedziała czy mały ma aluminium???

donna:
Są różne poziomy zatrucia. Niekoniecznie tak jest. Moja Inga też idzie fajnie do przodu, ale pewnych rzeczy brakuje w jej rozwoju. Myślę, że bez odtrucia mogą się one po prostu nie poradzić.
Kortyzol bada się rano i wieczorem, bodajże od 6 do 8 i od 16 do 18(ale to zależy od laboratorium), na te okresy są normy. Bada się z krwi.
Ja akurat, jak i wiele osób z forum, chelatuję według protokołu Andrew Cutlera, jest on bardzo bezpieczny (protokół nie Cutler :-) - zakąłda podawanie malutkich dawek, ale dość często, wszystko na jego temat jest w wątku na tym forum (powinien być na pierwszej stronie), więc nie będę się rozpisywać. Ale zachęcam - tak jak przy każdej interwencji medycznej czy nie - do solidnego przeczytania wszystkiego co dostępne na ten temat i podjęcia własnej decyzji. Jak ja trafiłam w sierpniu na to forum i przeczytałam wątek (co było prostsze bo miał kilkadziesiąt podstron a nie kilkaset :-) a następnie masę materiałów o tym protokole, dostępne w sieci prace i wypowiedzi z różnych forów autorstwa Cutlera - zdecydowałam się na ten protokół jako na najbezpieczniejszy. Niestety jelito Ingi było wtedy w opłakanym stanie - tragiczna grzybica, dysbioza jelitowa, w ogóle cuda się działy. Od września do stycznia walczyliśmy z tym jelitem i gdy było już wszystko w miarę ok - zaczęłam stosować protokół. Wprawdzie grzyb się uaktywnia podczas cykli na nowo, ja już wiem jak go trzymać w ryzach (mniej lub bardziej, różnie to wychodzi). Myślę, że dobrze jest doprowadzić jelito do jak najlepszego stanu, przyzwyczaić dziecko do diety, nauczyć się rozpoznawać objawy grzybowe - ale to nie musi trwać bardzo długo, nie ma po co odwlekać chelatacji jeśli jest potrzebna. Pytasz o lekki sposób chelatacji, dla mnie właśnie takim jest protokół Cutlera.

BasiaF:
no własnie z tym jelitem tez mam problem, we wszystkich badaniach jakie robilam w naszych laboratoriach grzyba nie wychodowano, ale wiadomo jakie to cholerstwo jest cwane, wrzyna sie w ścianki jelita i z kałem nie wychodzi. robilismy w Genomie badanie moczu i wyszła podwyzszona arabinoza (co świadczy o istnieniu candidy). prosze powiedz mi Donna jak walczyłaś z grzybem czym go zwalczałaś? kiedy wiedziałas że jest juz ok zeby zaczać chelatacje?? skąd wiesz kiedy grzyb wraca??u nas nie ma jakiś drastycznych objawów tego grzyba, czasem kupki sa takie niefajne (różna barwa, różna konsystencja, czasem jakies niestrawione kawałki jedzenia), ale w sumie żadko. nie wiem po czym tak na prawde poznać, że jest grzyb. oczywiście niektórzy twierdzą, że wymysliłam sobie tego grzyba (np gastrolog, który zlecił badania i nic nie wyszło, on nawet powiedział, że niepotrzebnie katuje dziecko dietą). co robie na dzień dzisiejszy: żadnych słodyczy, czekolady, cukru (ale czy moge podawać dżem słodzony skoncentrowanym sokiem winogronowym, bez konserwantów ani barwników???), sekretyna, probacti4, tran.

Agata3:
witajcie,
ja też bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników badania włosa mojego synka
Wapń -11 %
Na Sód +2 %
K Potas +102 %
P Fosfor +91 %
Zn Cynk -57 %
Mg Magnez -52 %
Fe Żelazo -64 %
Cu Miedź -47 %
Mo Molibden +13 %
Co Kobalt -20 %
Cr Chrom -16 %
Li Lit -22 %
Sr Stront +7 %
Ni Nikiel +9 %
Mn Mangan -19 %
Se Selen -8 %
V Wanad -48 %
B Bor +53 %
Ba Bar +17 %
S Siarka -27 %
Ge German +38 %
Pierwiastki toksyczne
Arsen -98 %
Hg Rtęć -100 %
Al Glin -75 %
Cd Kadm -90 %
Pb Ołów -98 %

Propozycje
Ca/P -66 %
Na/K -50 %
Ca/K -63 %
Zn/Cu +36 %
Na/Mg +385 %
Ca/Mg +204 %
Fe/Cu +2 %
Ca/Na -58 %
Cu/Mo -76 %
Fe/Co -65 %
Ca/Sr -40 %
Ca/Fe +76 %
K/Li +161 %
K/Co +152 %
Ca/Si -42 %
I/Se -39 %
Proporcje toksyczne
Ca/Pb Prawidłowa
Zn/Cd Prawidłowa
Fe/Pb Prawidłowa
Mg/Pb Prawidłowa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej