Autor Wątek: Pasożyty przyczyną autyzmu?  (Przeczytany 59737 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

biwonka

• Kreatywny
Pasożyty przyczyną autyzmu?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 31, 2005, 21:01:54 »
Ostrożnie z Belladonną bo to jest atropina - rozszerza zrenice a nasze dzieci w większości mają poszerzone/Myocholine jest antagonistą atropiny dlatego m.i poprawia widzenie osiowe/.

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 05, 2005, 19:22:59 »
Przyszły nowe informacje od rodziców, którzy sprawdzali pasożyty w Almedzie.
Tasiemiec wyrezonował u dzieci w wieku 5, 6.5 i 9 lat. A więc nie sprawdza się poprzednia wiadomość, że badane dziecko musi mieć co najmniej 10 lat.
"Niech zamienią rozpacz w żar nadziei
Niech bzem się cieszą miast śmiercią smucić
Czemu z martwych powstać by nie mieli
Skoro jeden spoza śmierci wrócił"
/psalm wbrew rozpaczy/

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 13, 2005, 22:33:43 »
Pani Alina z Almedu podała przepis na ziółka zwalczające lamblie:
50 gram tymianku
50 g kłącza tataraku
50 g korzenia łopianu
25 g mięty
25 g liścia orzecha włoskiego
10 g piołunu

Przez pierwszy tydzień zaparzamy 2 łyżki ziół w 2 szklankach wody w termosie przez 1 godzinę. Przez następne 4 tygodnie 1 łyżkę ziół w 2 szklankach wody a przez następne 4 tygodnie  1/2 łyżki ziół. Kuracja trwa więc dziewięć tygodni pijemy 1/2 szklanki 3 razy dziennie przed posiłkami.
Przepis podał anonimowej mamie z Otwocka pediatra. Serdecznie dziękujemy.

/psalm wbrew rozpaczy/

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 19, 2005, 18:05:02 »
Monika na moją prośbe wyszukała przepis ojca Sroki (zioła na owsiki i glisty):

borówka czarna 50g
owoc kminku 50g
bylica pospolita 50g
szałwia 25g
rumianek 25g
krwawnik 25g
dziurawiec 25g
szyszka chmielu 25g

Zmniejszyłam o połowe oryginalny przepis, bo wychodzi tego bardzo dużo.
Szyszki chmielu proponuję rozdrobnić w rękach.
Cztery łyżki ziół na 1/2 litra wody doprowadzić do wrzenia w szklanym naczyniu i odstawić. Pić 1/2 szklanki 2 razy dziennie. Ja zalewam 8 łyżek ziół w litrowym termosie (niemetalowym), tak jest wygodniej.

Dzięki Monika!  :)

/psalm wbrew rozpaczy/

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 19, 2005, 18:22:59 »
Doszłam do wniosku po konsultacjach z zaprzyjażnioną osobą, że wyleczyć się z bruzdogłowca nie jest łatwo. Kto się wyleczył Zentelem to fajnie, ale mogą nastepować reinfekcje, jeśli nie zlikwidowało się najpierw owsików.(Patrz wczesniejszy przepis na ziółka) Dr Wartołowska w swojej pracy, która krąży pocztą pantoflową zalecała też smarowanie przez 5 tygodni okolic odbytu wazeliną, aby uniemożliwić owsikom wychodzenie na zewnątrz. Nie jest to specjalnie kłopotliwe, można się do tego przyzwyczaić, ewentualnie próbować skrócić to do okresu kuracji.
/psalm wbrew rozpaczy/

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 23, 2005, 17:04:04 »
Zioła kupowałam na rogu ulicy Nowogrodzkiej i Lindleya w Warszawie, sklepik w murze kościoła. Można zaparkować przy Nowogrodzkiej . Dzięki Emilka za naprowadzenie.  :)
Dobrze zaopatrzony jest też sklep zielarski w Otwocku, ul. Andriollego 11, okolice bazarku. Z parkowaniem jest tu gorzej.
/psalm wbrew rozpaczy/

abigail21

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2005, 13:53:05 »
witajcie.Czy jest ktos z Was w stanie odsprzedac recepte badz sam lek - chodzi o ZENTEL. Wykryto tasiemca u mojego psa a ja mam powody twierdzic ze sie zarazilam, jednak mieszkam w malej miejscowosci w ktorej jest jedyny lekarz moj sasiad, wstyd mi isc do niego z tym problemem...jestem w stanie dobrze zaplacic za pomoc..piszcie prosze na abigail21@wp.pl
pozdrawiam i z gory dzieki

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2005, 18:13:24 »
musisz się jednocześnie zapperować.Znajdź strony Hulda Clark w internecie i schemat zappera. Warto też kupić nalewkę z czarnego orzecha Huldy Clark przez internet (cena 90zł ) Niby drogo, ale braliśmy zentel 3 i pół dnia 7 opakowań po 15 zł jedno bez zapperowania i niewiele pomógł.
/psalm wbrew rozpaczy/

Małgośka

• Zasłużony
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 26, 2006, 17:26:10 »
Lekarstwo na tasiemca oprócz Zentelu który nie działa za dobrze /ludowe/ to
czosnek gotowany w mleku /główka nie ząbek/ w dwóch szklankach mleka.
Gotujemy w podwójnym garnku do gotowania mleka /w środku woda/ dwadzieścia minut odzawrzenia czyli aż czosnek będzie miękki. Pijemy na noc
najlepiej od 23 godziny lub póżniej. Procedura nie uśmierca gada tylko obrzydza mu życie staje się mniej aktywny i prawdopodobnie będzie się starał
wydostac jak to się mówi na dwa końce w czasie snu. Dla kompletnych desperatów można zapewne wdrożyc jakieś babcine procedury typu wstawienie do sedesu worka na śmieci a do niego małej miski z ciepłym
mlekiem /może ktoś zna szczegóły/.Widziałam też w sklepach rehabilitacyjnych
stelaże chyba do nasiadówek można by wtedy podgrzewac suszarką powierzchnię mleka i obserwowac dziecko /kajdanki na ręce/ lub Alitol stosowac zamiast czosnku. Z Alitolem ostrożnie /i czoskiem/ trzeba natychmiast rano stymulowac punkt N1 /nerka 1 akupunkturowy/ w celu
wydalenia toksyn i dużo wody powtarzac stymulację jeszcze dwa razy zawsze
po pięc minut na każdą nogę masujemy lub Automeridianem. Rozpadają się bowiem prawdopodobnie lamblie i ich białko może spowodowac ropnie na nogach /rumień guzowaty/-autentyczny przypadek w rodzinie dwa tygodnie szpitala dla dziecka i fura antybiotyków dożylnie po dwóch tabletkach Alitolu
Zresztą Hulda Clark każe przed truciem pasożytów płukac nerki 6 tygodni jej
ziółkami ale Automeridianem jest wygodniej i można kontynuowac w czasie
trucia.
/psalm wbrew rozpaczy/

artur102

• Kreatywny
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 26, 2006, 19:32:51 »
Brr właśnie sobie wyobraziłem tasiemca wychodzącego "górą" chyba bym od razu walnął w kalendarz.
Ala; lipiec 2002

yennefer

• Kreatywny
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 26, 2006, 22:27:40 »
o rany!!!
poczytałam co piszecie i w gruncie rzeczy mało rozumiem  :(  :(  :(
Czy mógłby mi ktoś napisać w kilku słowach od czego zacząć sprawdzanie robali i walke z nimi?
Powiedziałam lekarzowi, że chcę odrobaczyc rodzinę. Dostałam recepte na Pyrantel, ale jeszcze nie braliśmy. Podobno w badaniach robale nie wychodzą, ale po wzięciu leku w kale pokazują się ciemne kropki ( martwe robaki ).
W gruncie rzeczy jeszcze nie mam pomysłu na tą "wojnę", nawet nie wiem czy jest potrzebna - ale chyba nie zaszkodzi?
Jestem z Płocka, nie wiem czy są tu takie gabinety do diagnozowania "obcych".
Pozdrawiam
Maciuś  ( 11.1999 )

Kubuś   ( 09.2004 ) cytomegalia wrodzona
Synapsis ( lipiec '07): całościowe zaburzenia rozwoju - inne ( F 84.9 )
Navicula ( lipiec '07, styczeń '08 ) - opóźnienie psch. - ruch. z zachowaniami autystycznymi

medhol

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 31, 2006, 01:05:31 »
Witam.
Żaden lek z apteki nie WYLECZY z robali !   Przerabiałam to wielokrotnie! Po kilku dniach problem nie mało, że powraca, to jeszcze powraca ze zdwojoną siłą! Pasożyty dają objawy zewnętrzne tak wyraźne, że wystąpienie choćby kilku objawów jest jednoznaczne z inwazją pasożytów na organizm. To nie jest żadna wielka filozofia. Każdy powiniem się odrobaczać kilka razy w roku profilaktycznie. Kiedyś zapytałam lekarza, dlaczego odrobacza się np.psy, a ludzi nie? Przecież to ssaki i to ssaki? Jak się domyślacie ... nie otrzymałam odpowiedzi. Teraz już wiem!  Nie odrobacza się ludzi, bo to zapobiega wielu groźnym chorobom! A jak ludzie będą zdrowi to kto będzie chodził do lekarzy i kupował lekarstwa?
Dlatego lepiej zapobiegać niż leczyć, bo leczenie z pasożytów to kuracja trwająca nawet do pół roku. Ale pod warunkiem używania odpowiednich produktów bardzo skuteczna!
Zainteresowanych szczegółami zapraszam do kontaktu
medhol@vp.pl

Pozdrawiam
Medhol

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 31, 2006, 02:36:36 »
Medhol, daj spokój  z tą kryptoreklamą albo napisz prosto z mostu o jakie leki chodzi. Sprzedajesz je czy się nimi leczysz ?

medhol

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2007, 22:27:22 »
Witaj Zosiu.
Proponuję, żebyś jeszcze raz, tą razą dokładniej przeczytała to, co napisałam wcześniej. Właśnie dlatego, aby nie reklamować, nie podaję nazwy preparatów, które mojej rodzinie i wielu innym osobom bardzo pomogły. Jest dziś na rynku wiele firm, sprzedających preparaty naturalnego pochodzenia, jednak, nie wszystkie zasługują na uwagę. Z mojego dość bogatego doświadczenia, mogę polecić tylko jedną. Jeśli nie jesteś zainteresowana, a na to wskazuje Twoja wypowiedź, to poprostu się nie wypowiadaj.

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2007, 03:32:07 »
Medhol, gdybyś zechciała przeczytać cały ten wątek (oraz inne dotyczące tego tematu), wiedziałabyś, że jestem BARDZO zainteresowana tematem.
Gdybyś przejżała forum dokładniej, wiedziałabyś, że tutaj rodzice pomagają sobie wymieniając informacje na otwartym forum na temat lekarzy, leków czy sposobów leczenia - nie reklamując ale podając dokładne namiary i opisując własne doświadczenia.