Autor Wątek: okulista  (Przeczytany 2113 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewkaz

• Bywalec
  • **
okulista
« dnia: Listopad 15, 2006, 09:12:21 »
Prosze o namiary na dobrego okulistę w dziedzinie leczenia zeza u 3 latka.Oczywiście z dobrym podejściem do dzicka z cechami autystycznymi.Chodzi mi o Kraków.

szybka

• Bywalec
  • **
okulista
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2006, 09:51:08 »
Dr n.med. Ewa Wójcik przyjmuje w Krakowie na ul Lea 19\1 prywatnie tel 663-00-41 jest dobrym specjalistą ja jeżdżę do niej raz na kwartał a mam 300 km równiez operowała  zez u mojego syna tylko nie wiem jakie ona ma podejscie do autystów bo akurat tak sie składa że zez ma moje nie autystyczne dziecko u autystycznego narazie nie zauważyłam  sciągaja tam ludzie z całej polski widziałam kilkora niepełnosprawnych dzieci najlepiej zadzwoń i się dowiedz przyjmuje w poniedziałki ,wtorki i czwartki od 15

jawor

• Kreatywny
okulista
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2006, 19:57:04 »
A ja mam takie pytanie.

Czy zdrowemu dziecku, ktore musi nosić okulary przysługuje zasiłek pielęgnacyjny?

Córka ma leniwe oczko i wadę 2,5 a na drugie oczko 1,5.
Musi nosić okularki i ćwiczyć oczko, a potem zabieg korekty zeza.

Dziewczyny, może ktoraś wie.
pozdrawiam
Michałek ur.29.09.2001

"Nikt w swojej inności nie może być sam"

szybka

• Bywalec
  • **
okulista
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2006, 20:46:09 »
Ja własnie dostałam zasiłek pielegnacyjny na syna nie ma duzej wady ale czeka na drugi zabieg zeza miełam watpliwosci czy wogóle skladac dokumenty na zasiłek ale złozyłam i dostałam aż na 2 lata gdzie córka autystyczna dostała na rok z tymi lekarzami nigdy nic nie wiadomo

jawor

• Kreatywny
okulista
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2006, 21:04:02 »
Dzięki za szybka odpowiedź. Ja też mam zasilek na synka autystycznego ale jeśli chodzi o oczka to procedura ta sama? Dokumentacja, komisja i orzeczenie a dopiero zasilek. Czy tak?
pozdrawiam
Michałek ur.29.09.2001

"Nikt w swojej inności nie może być sam"

szybka

• Bywalec
  • **
okulista
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2006, 21:57:03 »
Tak procedura taka sama jak w rzypadku autyzmu życze powodzenia.

Herridge39

• Nowicjusz
  • *
Odp: okulista
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2013, 15:31:01 »
A możecie poradzić właśnie do dziecka 4 lata z zezem w okolicy Wrocławia z dobrym podejściem do dziecka.

szybka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2013, 21:54:09 »
We Wrocławiu polecam poradnię zeza i niedowidzenia w Promyku Słońca

Laura44

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2019, 20:36:47 »
A powiedzcie mi proszę, jakiego okulistę dziecięcego możecie szczególnie polecić w Rudzie Śląskiej?
Jak do tej pory znalazłam dość przystępne terminy wizyt w przychodni https://maxmedis.pl/oferta/okulista-dzieciecy , jednak będę bardzo wdzięczna za Wasze podpowiedzi i ewentualne opinie na temat tego miejsca:).