Autor Wątek: Nasza strona internetowa  (Przeczytany 123612 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agha

• Aktywny
Nasza strona internetowa
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 22, 2008, 13:27:17 »
Abi,
z tym samoszkoleniem musze się z Toba zgodzić. Sama przez 1,5 roku szkoliłam sie na kursie przez piatki, soboty i niedziele. Była to dla mnie okazja do spoatknia ze specami od autyzmu, którzy są autorami licznych publikacji o rozwoju dzieca i zaburzeniach. Chłonęłam wiedzę jak gabka. Najwartościowsze jednak było spotkanie z innymi nauczycielami, którzy z autystami pracują od lat lub zaczynają. To te dziewczyny wyposażyły mnie w literaturę, pomagaja do dziś (pół roku temu skończyłam kurs) w trudnych momentach i wspierają. Dzięki spotkaniu wykładowcy z Krakowa nareszcie zaczęliśmy pracowac konstruktywnie, a ośrodek objął nas opieką. To ważne, by ktos mówił że widzi Twoja pracę, że widzi zmiany, których my często nie zauważamy.
Ktoś mi kiedys powiedział : Kto lepiej niż Wy, rodzice zna wasze dziecko?
Pozdrawiam
Zapraszam na wirtualna kawę
www.grzesiek.prof4.pl - strona Grzesia

maja2003

• Bywalec
  • **
Nasza strona internetowa
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 14, 2010, 09:21:43 »
jestem studentką 5 roku Fizjoterapii piszę prace magisterską na temat Skuteczność metod rehabilitacji stosowanych u dzieci z autyzmem. rodziców chętnych mi pomóc proszę o kontakt na mojego maila maja2003@wp.pl . Wtedy prześle ankietę do wypełnienia. Bardzo proszę o pomoc ankieta jest anonimowa posłuży mi jedynie do napisania rozprawy magisterskiej. Z góry dziękuje.

Izkakk

• Nowicjusz
  • *
Odp: Nasza strona internetowa
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 02, 2013, 20:32:39 »
Witam Wszystkich Rodziców,
jestem matką dwojga nastoletnich dzieci, jednak los mnie oszczędził i moje dzieci są w pełni sprawne. Pewnie nie jestem w stanie wyobrazić sobie Państwa poświęcenia i trudów wychowania swoich pociech, ale może właśnie dlatego chciałabym zainteresować Państwa możliwością jaką wspólnie z zespołem ludzi udało się zorganizować aby ułatwić opiekę nad dziećmi potrzebującym znacznie więcej naszej uwagi, troski, specjalistycznej opieki i terapii, która niestety dużo kosztuje. W podłódzkich Grotnikach powstała placówka całoroczna dla młodzieży autystycznej oraz dzieci z zespołem Asbergera, gdzie zapewniamy całotygodniową opiekę specjalistów, terapię, pobyt i wyżywienie. Dzieci wracają do domów na weekendy i ferie i wakacje. Możliwy jest również transport z okolic Łodzi. W dużej mierze program finansowany jest ze środków unijnych, dlatego namawiam Państwa do skorzystania. Nie ponoszą Państwo jako rodzice żadnych kosztów. Aby dziecko zostało zakwalifikowane do programu konieczne jest aby było w przedziale wiekowym 13 - 21 lat i posiadało diagnozę lekarską.
Jeśli wśród Państwa będą chętni, proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Izabela Kmita
i.kmita@onet.eu

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 03, 2013, 00:08:33 »
Jakie macie przygotowanie merytoryczne i doświadczenie dla prowadzenia takiej placówki? Jakimi metodami pracujecie?

m8rii

• Zasłużony
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 03, 2013, 18:22:28 »
jakie oferujecie Państwo wyżywienie? specyficzne diety?
co z leczeniem jeśli dziecko przyjmuje codziennie kilka różnych suplementów?

to jest rodzaj szkoły z internatem? ile godzin dziennie dzieci mają lekcji? jak liczne są klasy? ile jest terapii? jakie to są terapie? ile terapii 1:1?

jedyne kryteria przyjęcia do placówki to te podane powyżej? wiek oraz diagnoza? dzieci z zespołem Aspergera czyli w jakim wieku? młodzież autystyczna ile ma mieć lat? czy przyjmowane są osoby z autyzmem sprzężonym z upośledzeniem umiarkowanym? w jakim stopniu?

jakie stosujecie Państwo metody wobec trudnych zachowań podopiecznych?

ilu podopiecznych jest w placówce? ilu nauczycieli? terapeutów? pozostałych pracowników? placówka znajduje się w centrum miasta? na uboczu? w lesie? może jakieś fotki?

pytań miliony :) będą odpowiedzi?

maya78

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 23, 2015, 13:26:19 »
super!

Rejna

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 21, 2016, 16:01:22 »
Fanpage o Terapii Auricula

[...]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 13:29:24 wysłany przez admin »

policzalna

• Nowicjusz
  • *
  • Nigdy się nie poddawaj...
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 16, 2016, 12:00:06 »
Dzięki za dawkę wartościowych informacji i pozdrawiam!

bero37

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 22, 2018, 18:41:30 »
Jesli chodzi o strony internetowe, to mam cos dla Was. Chciałbym Wam polecic pewną stronę [...], poniewaz według mnie maja swietna oferte , dostosowaną do najrozniejszych potrzeb. Zajmuja sie przede wszystkim tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych oraz ich pozycjonowaniu. Na stronie znajdziecie ich portfolio.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2018, 12:33:19 wysłany przez admin »

CookMay

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 30, 2019, 17:46:04 »
chętnie pomogę!