Tematyczne > Autyzm

LECZENIE

<< < (56/251) > >>

elcia:
Będę miał do odsprzedania Calcium z Magnesium Kirkmana i ew. do negocjacji zaczętą Super Nu Therę.
Sorry Megi za pisanie nie w watku.
Ela  

neoaferatu:
Znam tę neurolog, o której wspomina Agab. Leczyła moje bliźniaki kilka lat temu - zastosowała koenzym q 10, potem nootropil w płynie w niskiej dawce przez pół roku i to wszystko. Nie spieszyło się jej do badań - rezonansu, EEG i innych - musiałam chodzić, prosić, naciskać, trwało to ponad cztery miesiące do pierwszych badań, a rezonans wyprosiłam po dwóch latach. Mówiła, że może moje chłopaki jakoś same zaczną mówić, kontrolować wypróżnienia i lepiej się zachowywać itd. Nie zgadzałam się z nią, że moje chłopaki same się jakoś wyleczą, wolałam robić im badania i szukać dla nich ratunku. Nie odstawiła moim uszkodzonym chłopakom szczepień, nawet kiedy wyniki badań wyszły złe. Dopiero niedawno w sierpniu dowiedziałam się, że szczepienia wpływają na mózg i nie tylko.
Pozdrawiam

Neo Aferatu

neoaferatu:
Iwonka 22, u obu moich chłopaków wyszło nieznacznie podwyższone TSH. Wczoraj byłam u dr Esser i ona powiedziała, że jest to na tle zaburzeń autoimmunologicznych, jest to dosyć częste u dzieci autystycznych i niestety nie jest to pochodną przyjmowania leków homeopatycznych, bo pytałam o taką ewentualność. Mamy już termin w poradni endokrynologicznej - dr Esser była zmartwiona, postawiła trzy wykrzykniki przy nakazie jak najszybszego rozpoczęcia diagnozowania i leczenia tarczycy, przykazywała, żebyśmy poszli do poradni przyklinicznej i wypisała, jakie badania na tarczycę powinny być zrobione.
Pozdrawiam

Neo Aferatu

mirekp:
To wielka szkoda. To ja napisałam że podwyższone TSH może być spowodowane lekami homeopatycznymi i u nas tak było. Powiedział mi o tym dr Verzella i tym razem na szczęście się nie pomylił. Teraz robie badanie TSH, FT3 i FT4 co 2 miesiące i mamy wszystko w normie. Widocznie u was oprócz TSH jeszcze coś z tym związane jest nieprawidłowe. Bądź dobrej myśli, będzie dobrze

ewak:
Równiez lecze synka u Dr Esser i tez wyszły nam złe wyniki tarczycy. Bylam z synem u endokrynologa robilismy dodatkowo USG tarczycy - wszystko w porządku. Jest niewielka niedoczynnosć, nie jest spowodowana wadą w budowie tarczycy, pani Dr endokrynolog powiedziala ze to przejsciowa niedoczynnosc , kazala przez m-c brac lek o nazwie Letrox - to lek hormonalny + wit B6 i zreobic ponownie badanie, chociaz PAni Dr stwierdzila ze po m-cu powinno wszystko wrócic do normy. Konczymy wlasnie m-c kuracji i bedziemy szli na wizyte, zobaczymy jakie beda wyniki krwi
Ewa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej