Autor Wątek: Leczenie autyzmu u homeopatów klasycznych  (Przeczytany 1288460 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krecik08

• Zasłużony
Odp: Leczenie autyzmu u homeopatów klasycznych
« Odpowiedź #2910 dnia: Czerwiec 19, 2015, 12:33:00 »
Ewelina wlasnie ten stosuje  :) jest naprawde super, jak dla mnie to jeden z lepszych probiotykow, maly zupelnie inaczej na Nim funkcjonuje.
Krecik ur.06.2011
25 cykl ALA,DMSA,DMPS
Tinus, homeo klasyczna

Edi81

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2911 dnia: Czerwiec 20, 2015, 15:23:00 »
Mam do Was drogie panie pytanie, czy ktoras z was korzystala z uslug dokt. Marcina Sowinskiego ze Sczecina? Co prawda nie jest homeo ale diagnozuje poprzez biorezonans i leczy swoimi lekami homeopatycznymi.Ostatnio chodzimy do niego i jestem ciekawa czy ktos ma jakies doswiadczenia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2015, 15:36:44 wysłany przez Edi81 »

ewelina1986

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2912 dnia: Czerwiec 23, 2015, 09:43:26 »
Krecik08,
Cały weekend chodzi mi po głowie Twoje zdanie "mały zupełnie inaczej na nim funkcjinuje"....
Napisz proszę jakie są po tym probiotyku zmiany żebym nie czekała na nie wiadomo co :) co można zauważyć i na co zwracać uwagę? ile musi minąć żeby coś sie zaczęło zmieniać?...
Nie wiem czego się spodziewać bo Fabian bedzie cokolwiek brał po raz pierwszy dlatego pytam...
Dzięki  śliczne! Pozdrawiam , Ewelina :)
Fabianek 03.2013

krecik08

• Zasłużony
« Odpowiedź #2913 dnia: Czerwiec 23, 2015, 10:21:27 »
Ewelina my do tej pory bralismy Culruelle-nadal podaje,enterol,ProBioGold,VSL,TruFlora i wlasnie Therelac.Moze dlatego najlepsze zachowanie syna jest po tym probio bo mamy 3 rodzaje grzyba.Dzieck jest spokojniejsze, zdecydowanie bardziej obecne i mniej humorzaste.
Krecik ur.06.2011
25 cykl ALA,DMSA,DMPS
Tinus, homeo klasyczna

ewelina1986

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2914 dnia: Czerwiec 24, 2015, 09:26:30 »
Krecik08 no i to by w sumie było super bo czasami mi juz nerwy siadają. Żaden grzyb u nas nie wyszedł z badania robionego w szpitalu... Zobaczymy czy coś wyjdzie z badań zleconych przez dr Esser  :-\
Wczoraj sie trochę wkurzyłam bo tydzień przed metabolicznym badaniem moczu i kału nie można brać suplementów. Akurat w tym czasie co powinnam je odstawić to akurat przyjdą do nas. Nie mogłam sie doczekac az mu to podam no ale coz.... Jak trzeba to trzeba :)

Krecik08 dlaczego leczyłaś u dr Esser tylko rok? Coś się stało? Napisz proszę co Ci się nie podobało itd... U kogo teraz jesteście?
Fabianek 03.2013

Dzwoneczek

• Aktywny
« Odpowiedź #2915 dnia: Październik 21, 2015, 23:22:28 »
Na terenie północnej Polski - w Gdańsku (ale przyjmuje też w Warszawie chyba raz w miesiącu) dobrym lekarzem homeopatą (izopatą) jest lekarz pediatra i neonatolog dr Elżbieta Czarzasta. Nie jest to klasyczny homeopata i nie daje jednego leku tylko kilka. Jak trzeba odrobacza, przelecza candidę, itd. Najważniejsze, że mimo iż jest homeopatą jest też lekarzem. Wiem, że przyjeżdżają do niej ludzie z wielu stron kraju. Dodatkowo pani doktor stosuje preparaty św. Hildegardy.

maya78

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2916 dnia: Grudzień 23, 2015, 13:23:07 »
osobscie widzialam dziecko ktore po stosowaniu suplementow naturalnych i odpowiedniej diecie , zaczelo byc bardziej kontaktowe, samo poslugiwalo sie nozem, widelce, zupelnie inny dzieciak :) 

Natasza_82

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2917 dnia: Luty 09, 2016, 22:50:17 »
Ja przymierzam się do wizyty u dr Bross. Czy ktoś się orientuje jaki jest koszt wizyty u niej?

Bashmi

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2918 dnia: Marzec 07, 2016, 23:07:09 »
Ja niestety nie mogę polecić pani Bross ponieważ byłam tylko na jednej wizycie w trakcie której dostałam reprymendę od niej że źle wychowuję syna i że autyzm nie ma nic do rzeczy w związku z jego zachowaniem. Dostał kulki w trakcie wizyty niestety miałam pojawić się za dwa miesiące ale już nie poszłam bo też pozytywnych zmian nie zauważyłam przez ten czas. Pani Bross bardzo oschła, wciąż nas upominała a nie uważam aby syn zachowywał się bardzo niegrzecznie - podczas rozbierania płakał i dwa razy oberwałam w rękę. Odebrałam ją jako bardzo nieprzyjemną osobę. Kolejne moje doświadczenie z homeopatką klasyczną to pani Anna Maria Wilk którą polecały mamy na forum dot. autyzmu. A że mam blisko do Chorzowa pojechałam. Ogólnie duży pozytyw.Bardzo sympatyczna. Całkowite przeciwieństwo tamtej pani. Długi wywiad.Kulki też na miejscu.Wizyta kontrolna za miesiąc. W czasie tego miesiąca poprawa w naszych kontaktach, syn potrafi spojrzeć prosto w oczy na razie trwa to kilka sekund ale wcześniej kontaktu wzrokowego nie było wogóle. Syn przestał mnie bić podczas ubierania czy też rozbierania, jest jeszcze poirytowany ale nie bije. W czwartek mamy drugą wizytę. Jeśli ktoś szuka homeopaty klasycznego który zajmuje się też autyzmem to ze szczerego serca mogę polecić panią Wilk.Wiem że przyjmuje też w Bielsku, Opolu.

Gulietta

• Zasłużony
« Odpowiedź #2919 dnia: Kwiecień 04, 2016, 07:58:29 »
Dziewczyny co polecacie na kaszel z homeopatii.
Mieliśmy wszyscy grypę, mały gorączka 38 stopni (czyli dla niego wysoka), zmęczenie ,ból gardła , trochę katarek
a teraz po tygodniu kaszel??? (ma 4 latka)
Przytulasek 2012
Mała Wojowniczka 2013

"  Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. " Orwell , Rok 1984

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2920 dnia: Kwiecień 27, 2016, 22:41:40 »

obrazki

• Zasłużony
« Odpowiedź #2921 dnia: Maj 12, 2016, 21:42:47 »
Czy komuś udało się skontaktować z dr Bross? Chciałam zapisać dziecko do niej na wizytę we Wrocławiu (jest podany termin na stronie), napisałam maila, nie dostałam odpowiedzi przez miesiąc
1994, autyzm
"Jeśli nie poświęcisz czasu na rodzenie się, czas zajmie ci umieranie."

Mama_Szymka

• Aktywny
« Odpowiedź #2922 dnia: Maj 13, 2016, 02:18:45 »
Mąż ostatnio się z nią umawiał. Wysłał jej sms-a, z opóźnieniem ale odpisała (tylko wizyta w Krakowie).
Szymon 08.2012

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #2923 dnia: Maj 13, 2016, 14:52:15 »
Wyślij sms, na pewno odpisze.
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

belmondo

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2924 dnia: Czerwiec 08, 2016, 03:16:50 »
Jak mogę umówić się do dr Bross? Nie mogę odnaleźć jej strony w internecie ...