Autor Wątek: Leczenie autyzmu u homeopatów klasycznych  (Przeczytany 1292931 razy)

Mama_Szymka

• Aktywny
Odp: Leczenie autyzmu u homeopatów klasycznych
« Odpowiedź #2895 dnia: Kwiecień 15, 2015, 22:33:55 »
leonera, czuję się bardziej zagubiona niż przed wizytą :(
Szymon 08.2012

Gulietta

• Zasłużony
« Odpowiedź #2896 dnia: Maj 04, 2015, 22:20:21 »
Mam pytanie, które może tu już padło ale nie mam czasu szukać.
Co z lekami homeopatycznymi ,które zawierają laktozę. Czy nasze dzieci powinny je brać??
Przytulasek 2012
Mała Wojowniczka 2013

"  Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. " Orwell , Rok 1984

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2897 dnia: Maj 04, 2015, 22:48:00 »
to zależy jak dziecko reaguje na laktozę. Przy silnej nietolerancji nie jest wskazane. Jeśli nie ma dużej nietolerancji to kilka kulek nie zaszkodzi.

mamuśka12

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2898 dnia: Maj 07, 2015, 12:08:23 »
Witajcie. Obecnie spodziewam się dziecka i dlatego grzebię po rożnego typu forach w celu poszukiwania wiedzy mniej lub bardziej przydatnej. Wasz temat zainteresował mnie ponieważ w mojej rodzinie jest dziecko autystyczne. Chłopiec od maleńkości był wiotki, biorąc go na ręce nie czuło się oporu  ciała- zwyczajnie przepływał przez dłonie.  Z czasem jak dziecko rosło pojawiły się problemy z chodzeniem i mówieniem.
Niestety  jego rodzice zaniedbali sprawę i zdiagnozowany został dopiero mając pięć lat.
Jak myślicie czy jest szansa na wyleczenie? Czy autyzm może być przekazywany genetycznie/?

Mama_Szymka

• Aktywny
« Odpowiedź #2899 dnia: Maj 12, 2015, 22:21:49 »
Witam
Czy mogłabym prosić kogoś o przesłanie książki "Typy dzieci"? Z chęcią bym się z nią zapoznała.
Byliśmy w piątek z Szymkiem u dr Bross. Podaliśmy Tuberculinum 1M i czekamy... Ja też dostałam kulki dla siebie :) W sumie to jeżdżąc z młodym też korzystam - u chiropraktyka też miałam masaż i nastawianie kręgów - aż trzeszczało - pytał się mnie, jakim cudem normalnie funkcjonuję :(
Pojawiły się jakieś pojedyncze pogorszenia, ale to w sumie nie wiem, czy ja się doszukuję na siłę, czy rzeczywiście to po leku - 15 minut po podaniu drugiej dawki kulek (wieczorem) wyszła mu wysypka na skórze - jakby na serduszku. Rano już jej nie było. W sobotę i niedzielę zaobserwowaliśmy bieganie i chodzenie na palcach - nigdy tego u niego nie widziałam :( Ale to były krótkie chwile - po minucie, dwóch.
To co na plus, to kupka w sobotę i niedzielę była ładna brązowa (a do tej pory były niestety jasnożółte). Teraz obecnie nie ma od 2 dni :(
Dziś w nocy wołał mnie przez sen (nigdy wcześniej tego nie robił) a nad ranem kaszlał.
No i rzadziej reaguje na imię i przedwczoraj był troszkę zamknięty w 'swoim świecie'- nawet na dziadków, którzy go odwiedzili długo nie reagował.
Czy to może być pogorszenie? Czy za wcześnie o nim myśleć? W sumie sama nie wiem, wiem, że trzeba czekać... Choć pani doktor powiedziała, że nie ma żadnych wątpliwości przepisując ten lek Szymkowi...
Szymon 08.2012

karsze@wp.pl

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2900 dnia: Maj 25, 2015, 11:27:35 »
Witam, jestem studentką psychologii i prosiłabym państwa
o przysługę. Ponieważ zbliża się okres oddania pracy magisterskiej rozumiem, że dużo studentów pisze do Państwa z taką prośbą i mam nadzieję, że załapię się jeszcze na pomoc :) Konktretnie piszę na temat rodziców z dziećmi autystycznymi, ponieważ mam dużo z tym do czynienia i chciałabym zbadać rodziców pod względem wsparcia społecznego, które otrzymują i jakie posiadają zasoby. Poniżej podaje linki z testami i proszę o udostępnienie. Z góry bardzo dziękuję. [od admin: skasowano na prośbę autorki]
http://moje-ankiety.pl/respond-76394.html
http://moje-ankiety.pl/respond-76410.html
http://moje-ankiety.pl/respond-76403.html   
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2018, 09:15:39 wysłany przez admin »

Basia30

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2901 dnia: Czerwiec 13, 2015, 20:22:45 »
Witam wszystkich czy uważacie że jest możliwe że moja Ola na zwiększeniu siły kulek reaguje krzykiem no tak krzyczy stymuluje się ma alergie na laktozę już wszystko odstawiłam ma dietę bg bm bc bez traw no nie mam już sily na to krzyki i krzyki od wprowadzenia homeo

ewelina1986

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2902 dnia: Czerwiec 18, 2015, 23:00:56 »
Mam na imię Ewelina i chciałabym dołączyć do Waszego grona "Wojowniczek" jeśli można.
Jestem na początku wszystkiego. Mój synek ma 2 lata i 3 miesiące. Etap załamania, rozżalenia do całego świata itd mam już za raczej sobą więc nadszedł teraz etap działania...
Szukam wszystkiego i wszędzie. Chciałabym przeczytać 200 stron Waszego tematu ale obawiam się że jest to w moim przypadku niemożliwe dlatego chcę Was bardzo mocno prosić o pomoc!
Mój Fabian został zdiagnozowany- mamy autyzm. Zalecone ćwiczenia pod kontem sensorycznym i mamy domowy plan rozwijania komunikacji...
Przeszliśmy też na dietę bezglutenową i bezmleczną- omijamy konserwanty szerokim łukiem. Staram się jak mogę choć jest mi strasznie cięzko.
Za trzy miesiące mamy spotkanie z Dr E s s e r   i tak się zastanawiam jak mogę synka dobrze do tego wszystkiego przygotować.
Czy ja mogę jeszcze coś więcej zrobić?
Bardzo Was proszę o pomoc - za każde wskazówki będę na prawdę wdzięczna!!! Pomóżcie mi proszę. Może i mi się uda odzyskać dziecko ....
Ewelina K.

Fabianek 03.2013

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2903 dnia: Czerwiec 18, 2015, 23:03:28 »
Witaj. Dr. Esser nie jest homeopatką a lekarzem DAN. Mało ludzi u niej leczy więc pewnie nie zdobędziesz wielu informacji na jej temat. A jak się zapisywałas na wizytę to nie dostałaś jakiś badań do zrobienia?

ewelina1986

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2904 dnia: Czerwiec 18, 2015, 23:29:51 »
Jestem w trakcie załatwiania wszystkiego - tzn w trakcie czekania na instrukcje co dalej robić... Wypełniłam już formularze. Było tam dużo pytań dotyczących ciąży i życia synka. Zastanawiam się co ja jeszcze mogę zrobić? Czy mam tak siedzieć i czekać te 3 miesiące? Wiem że czas jest cenny a czuje bezradność...
Fabianek 03.2013

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2905 dnia: Czerwiec 18, 2015, 23:52:08 »
Pracuj z synkiem wg wskazań. Wyłącz TV, komputer i inne stymulatory. Poczytaj o Son-rise i innych metodach niedyrektywnych. Z badań możesz zrobić Imupro, żeby wykluczyć z diety inne alergeny oprócz mleka i glutenu. Zacznij suplementować dobrym tranem, przebadanym na obecność metali ciężkich. Idź z małym do homeopaty. Gotuj mu z produktów ekologicznych. Czytaj to forum  :). Z czym synek ma teraz największe problemy?

ewelina1986

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2906 dnia: Czerwiec 19, 2015, 01:00:13 »
Fabian nie mówi ani nie komunikuje swoich potrzeb. Wpada w złość bo go nie rozumiemy. Piszczy, zdarza się (ostatnio często) że mnie bije -tylko mnie, nikogo więcej. Ciężko ze skupieniem u niego.
Robiłam test na nietolerancję pokarmową z krwi. -Wyszło mleko krowie i soja. W kale nie znaleźli niczego ale robiłam tylko raz.
Gotuje wszystko z takich produktów...
Czy możesz podać namiary na taki tran? Znalazłam tran smakowy i zastanawiam się czy nie będzie po nim nocnych pisków. Bardzo się tego boję! Maluszek mi tak reaguje nawet na nurofen...
A co z probiotykami? Wiem że można je ściągnąć z Holandii. Czy to jest dobre dla każdego dziecka które choruje na autyzm?
Z całego serca dziękuję za odpowiedź!
Ewelina :)
Fabianek 03.2013

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #2907 dnia: Czerwiec 19, 2015, 05:49:43 »
Tran firmy Kirkman - znajdziesz na Allegro lub w sklepie Witamiowa Oaza.
Probiotki na początek: VSL3 (aktualnie Vivomix) + Docoflor + Lacidoenter - wszystkie dostepne w PL aptece. Zmiast VSL3 możesz zamówić zagraniczny Custom Probiotics - 11 strein probiotics powder.
Poczytaj na forum o diecie rotacyjnej, badaniu Organix i... o leczeniu u dr Esser - w prawym górnym rogu jest wyszukiwarka.
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

krecik08

• Zasłużony
« Odpowiedź #2908 dnia: Czerwiec 19, 2015, 08:29:50 »
Ewelina ją leczyłam u dr Esser swojego syna przez rok czasu.
Krecik ur.06.2011
25 cykl ALA,DMSA,DMPS
Tinus, homeo klasyczna

ewelina1986

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2909 dnia: Czerwiec 19, 2015, 09:45:13 »
Krecik08 napisz coś więcej albo podaj proszę link do forum tam gdzie najwięcej pisze.
Skorzystam z lupy :) Dzięki śliczne!
Dostałam taka nazwę probiotyku - " Granular Therelac" do ściągnięcia z:  www.cenaverde.com
Co sądzicie????
Fabianek 03.2013