Autor Wątek: Leczenie autyzmu u homeopatów klasycznych  (Przeczytany 1292933 razy)

Mar

• Nowicjusz
  • *
Odp: Leczenie autyzmu u homeopatów klasycznych
« Odpowiedź #2880 dnia: Kwiecień 02, 2015, 15:54:30 »
zapraszam na wykłady w ramach Dnia Świadomości Autyzmu http://ibialoleka.pl/artykul,dzien-swiadomosci-autyzmu-na-bialolece,15954

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2881 dnia: Kwiecień 04, 2015, 21:25:47 »
Witam wszystkich
Jestem mamą świeżo po diagnozie. Mam w głowie już pewien plan działania, ale dokładnie jeszcze nie wiem jak i co, dlatego Was zapytam: czy ktoś zna w Kielcach lub okolicach dobrego lekarza homeopatę, który ma doświadczenie w odtruwaniu dziecka z autyzmem?

W Kielcach jest homeopatka, która odtruwa szczepionki metodą Tinusa. Nie wiem jak się nazywa, ale możesz podzwonić po homeopatach i zapytać, zaczęłabym od niej. Jeśli zna się na Tinusie i odtruwaniu szczepień, to może mieć też doświadczenie z autyzmem.

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2882 dnia: Kwiecień 08, 2015, 11:18:37 »
Dzięki Lilianna. Znalazłam panią ...... Zastanawiam się tylko, czy zacząć go oddtruwać od razu, czy zrobić mu wszelakie badania, typu: krwi, moczu, neurologiczne, słuchu, metaboliczne itp.  :-\ Dopiero przed nami to wszystko...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2015, 11:53:36 wysłany przez admin »
Leo (ur. 10.2012) - HFA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2883 dnia: Kwiecień 08, 2015, 22:42:13 »
Do leczenia homeo nie potrzebujesz wyników badań, bo leki dobiera się na podstawie objawów, historii choroby, obciążeń rodzinnych itp. Odtruwanie ze szczepionek można robić równolegle z leczeniem konwencjonalnym, badaniami itp.

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2884 dnia: Kwiecień 09, 2015, 10:51:05 »
Ogarnęły mnie wątpliwości... Wszyscy wypowiadacie się w samych superlatywach o dr B, a ja mam jakąś inną, która co prawda oddtruwa metodą Tinusa, ale nie znam o niej żadnych opinii. Co myślicie? Jeśli ktoś z was był jeszcze u dobrej homeopatki w okolicach Kielc to plissssss napiszcie na priv.
I jeszcze jedna kwestia. Pytałam już przy innym wątku, ale nikt nie odpowiedział: czym różni się oddtruwanie ze szczepionek u homeopaty od chelatacji.
Leo (ur. 10.2012) - HFA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2885 dnia: Kwiecień 09, 2015, 14:31:58 »
 Chelatacja to w dużym skrócie pozbycie się z organizmu metali ciężkich z użyciem chelatora (substancji chemicznej mającej zdolność wiązania metali ciężkich). Odtruwanie ze szczepionek to też w dużym skrócie podanie homeopatycznego leku zrobionego z określonych szczepionek, żeby pobudzić organizm do regeneracji uszkodzeń wywołanych przez szczepionki.
Co do dr. B. to uważam, że dobry lekarz, ale ja bym nie jeździła specjalnie do niej jeśli mam w pobliżu homeopatę, który zna się na odtruwaniu szczepionek - dr. B tego nie stosuje. Leczyłam u dr. B, dziecko i siebie, ale także z dobrym skutkiem leczyłam u innych homeopatów. Opinie o swojej miejscowej homeopatki możesz poszukać w necie. Dr B nie ma jakiejś tajemnej wiedzy jak leczyć homeopatycznie dzieci autystyczne, ale od kilku lat ma też pacjentów autystycznych.  Ona leczy homeopatią klasyczną, możesz zapytać czy twoja miejscowa homeopatka stosuje homeopatię klasyczną, czy inny rodzaj homeopatii. Jeśli nie będziesz miała zadowalających wyników, zawsze możesz pojechać do dr. B. Nie wszystkie dzieci mają rewelacyjne efekty po leczeniu homeopatią i to nie zależy tylko od umiejętności lekarza, ale też od organizmu dziecka.

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2886 dnia: Kwiecień 10, 2015, 09:53:49 »
A Wy robiłyście obie rzeczy u swoich dzieciaków? Tzn odtruwałyście i chelatowałyście?
Leo (ur. 10.2012) - HFA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2887 dnia: Kwiecień 10, 2015, 11:06:30 »
Ja tak.

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2888 dnia: Kwiecień 10, 2015, 11:14:21 »
Lilanna, a Ty jak długo stosowałaś jedno i drugie i po czym były lepsze efekty?
Leo (ur. 10.2012) - HFA

Lilianna22

• Zasłużony
« Odpowiedź #2889 dnia: Kwiecień 11, 2015, 10:39:31 »
Obydwie interwencje u nas bardzo długo trwały, więc tu dodatkowo wchodzi w grę rozwój własny. Dla mnie jedno i drugie było potrzebne. Największą wartością było chyba lepszy stan zdrowia, mniej alergii a dopiero w drugiej kolejności poprawa funkcjonowania.

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2890 dnia: Kwiecień 13, 2015, 11:34:58 »
Wyszperałam jeszcze dr Tom..ewską z Wawy, zajmuje się leczeniem dzieci z autyzmem, jest lekarzem DAN i homeopatką. Czy ktoś z was u niej leczył dziecko lub miał jakąkolwiek przyjemność?  :)
Leo (ur. 10.2012) - HFA

krzem

• Zasłużony
« Odpowiedź #2891 dnia: Kwiecień 13, 2015, 17:08:03 »
Homeopatką to z pewnością nie jest. Ja leczyłm. W sumie od czegoś trzeba zacząć, a dr T jest mało "inwazyjna" i jakoś Cię nakieruje.
Tulo 12.2010

"Nothing ever goes away until it has taught us what we need to know."

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2892 dnia: Kwiecień 14, 2015, 09:49:40 »
krzem, wyczytałam na stronie VegaM, że homeopatka  :) Czy jak się do niej jedzie na wizytę, to trzeba wziąć coś ze sobą, w stylu książeczka zdrowia, historia z przychodni, kiedy były szczepionki, badania jakieś? I ile kosztuje wizyta u niej?
Leo (ur. 10.2012) - HFA

Mama_Szymka

• Aktywny
« Odpowiedź #2893 dnia: Kwiecień 14, 2015, 10:31:16 »
leonera, ja byłam u doktor Tomaszewskiej w poprzednim tygodniu. Ona nie jest homeopatą klasycznym, nie będzie leczyć wysokimi potencjami. Ja umówiłam się na wizytę bardzo szybko, praktycznie z dnia na dzień pani zgodziła się mnie przyjąć. Kazała zabrać wyniki badań, które do tej pory robiliśmy, książeczki zdrowia nie oglądała.
Do homeopaty klasycznego my jesteśmy umówieni do dr Bross :)
Szymon 08.2012

leonera

• Kreatywny
« Odpowiedź #2894 dnia: Kwiecień 14, 2015, 11:59:06 »
Mama_Szymka i jak wrażenia? Czujesz się mądrzejsza i bardziej podbudowana nadzieją na lepsze, jak od niej wyszłaś?  :) I ile zapłaciłaś za wizytę jeśli można spytać, bo mam zamiar się wybrać i nie wiem jaką sumę szykować  :-\
Leo (ur. 10.2012) - HFA