Autor Wątek: Jesteście bohater(k)ami  (Przeczytany 1316453 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

janin

• Zasłużony
Odp: Jesteście bohater(k)ami
« Odpowiedź #2295 dnia: Styczeń 05, 2017, 20:12:57 »
.

ania2008

• Zasłużony
« Odpowiedź #2296 dnia: Sierpień 02, 2017, 12:32:12 »
Witam wszystkich b.dawno mnie tu nie bylo. Musze sie Wam pochwalic ze synek juz mowi plynnie, przestal juz krecic sie co robil kiedys non stop. Dziekuje P.Bogu ze natrafilam na to forum dawno ,ze duzo stad czerpalam ,podpowiadala mi troche donna i soshi tez inne mamy ktore maja duza wiedze. Stosowalam rozne suple ,chelatacje,homeopatie ,no poprostu wszystko co sie da . I po jakims czasie ruszylo,po malutku ale ruszylo. PO 2 latach suplementacji itd.zaczal znow mowic najpierw pojedyncze slowa,pozniej juz skladal zdania. Mieszkamy w Uk , synek chodzi do zwyklej szkoly,ma tu 1:1 nauczycielke,logopedke.
Na dzien dzisiejszy juz nie suplementuje tak jak przed tym , podaje sporadycznie omega 3 , probiotic, witd3,wit b. Polecam robic soki warzywno owocowe .
Szukam jakis supli takich multi nie dla nas .Poznalam nie dawno jedna rodzinke , ktorzy maja coreczke silnie zaburzona z diagnoza autyzmu,jej mama prosila mnie o liste supli. I mam dylemat ,bo ja kupowalam wszystko osobno i to wychodzilo b.drogo. Chcialam dla nich cos co moze jest tansze ale ma w skladzie wszystko ,wiecie o czyms dobrym ? Co polecacie? Dziewczynka chodzi na palcach ,gryzie sie ,ma juz 6 lat , ma rozne tiki. Polecilam jej na poczatek homeopatie i suple,oczywiscie diete. Z gory dziekuje za rady ,pozdrawiam.
Nicolas 25.06.2005
Leon 28.05.2008 (autyzm)
GAPS,soki
Tinus,odtruwanie z mikrofali,cuprum,DPT,

bonam

• Zasłużony
« Odpowiedź #2297 dnia: Sierpień 07, 2017, 02:14:21 »
Czytałam Twoje wpisy kilka lat temu - cudownie jest przeczytać o tak pozytywnym ciągu dalszym Waszej historii :)
U nas też wszystko idzie do przodu powoli ale cały czas. Jak czołg :)
Młody  X.2010   
106 # ALA, DMSA, DMPS
zniżka iHerb QZN478

bieder

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #2298 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:09:33 »
Dobrze, że wszystko się tak potoczyło :) Takie historie powinny być publikowane wszędzie.
...