Tematyczne > Autyzm

Jak wyleczyć lambie?

<< < (6/10) > >>

wolkjo:
Właśnie wróciłam od lekarza ,podejrzewa pasożyty.Mam podać Vermox i zrobić badania moczu i kału.Ale czy wznowić podawanie Paraprotexu ? Małgosiu doradź proszę widzę że masz dużą wiedzę i znasz się na tym.Czy podczas podawania Vermoxu podawać suplementy czy odstawić?.Gdyby znowu wróciły te bóle brzucha to rozumiem że mam od razu podać Laremid ale o jaki aloes chodzi?, a co z Citroseptem czy też byłby wskazany,a probiotyki?.Wybaczcie że tyle pytań ale chciałabym przeprowadzić dziecko przez to w miarę bezboleśnie .Jola

Małgośka:
Dzięki, Paraprotex cos ubił i stad ta toksemia nie wolno podawac Vermoxsu póki stan się nie poprawi /skoro po naturalnym taka reakcja co dopiero po chemii!/Do pełnej dawki Para dochodzi się po 2 tygodniach w 1-szym 1/3 docelowej dawki, w 2-gim 2/3 a w 3-cim pełna. Poczytaj na www.noni.inter-tech.pl , Nopalin to podejrzewam jakas wersja aloesu. Aneo tam jest o probiotykach przy odrobaczaniu.O toksemii pisalismy w watku "robaczyca".
W kazdym razie dostałaś recepte na Vermox przyda sie w okresie pełni  
Najtaniej masowac brzuszek my mamy aloes z Al-Medu.

Małgośka:
I dużo picia!Para podajemy na początku 2 tygodnie rano, żeby obserwowac dzieciaka i przepajac. Na moje 65 kg powinnam brac 3 tabletki ale 2 wystarcza. Mozna podzielic na wage dziecka i masz docelowa dawkę.

Małgośka:
Probiotyki oczywiście wskazane ale najwazniejsze wypróżnienia. Laremid od razu kup i to 2-3 paczki bo lubi ginąc.Bóle brzucha moga sie powtórzyc.

katerina:
Małgosiu, Nopalin z Calivity to preparat zawierający łodygę kaktusa bogatą w błonnik.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej