Tematyczne > Autyzm

Jak wyleczyć lambie?

<< < (5/10) > >>

aneo:
Dziękuję Małgosiu. A czy mozesz mi jeszcze podpowiedzieć jakie probiotyki. Czy wystarczy np. Probio Lac plus, czy warto coś jeszcze podawać i jak długo taka kuracja powinna trwać?

wolkjo:
Dziewczyny czy to możliwe żeby po dwukrotnym podaniu Paraprotexu dziecko dostało bólów brzucha, straciło apetyt i miało stan podgorączkowy.Odstawiłam Paraprotex ( nie wiem czy dobrze) i czekałam aż u syna coś się wykluje ( katar,kaszel) bo zaczęłam podejrzewać jakieś przeziębienie,a tu nic.Ale od 5 dni dziecko ma bóle brzucha bez biegunek ,zmienny apetyt,jest bardzo blady i ma podkrążone oczy.Czyżby to pasożyty.?Jutro wybieram się do lekarza ale znając podejście do naszych dzieci to pewnie niczego się nie dopatrzy.

Małgośka:
My dajemy w takich wypadkach Laremid /na bakterie od bolów brzucha bez recepty/ i aloes na przeczyszczenie wszystko bardzo szybko bo stan się pogarsza. U jednego dziecka mieliśmy coś tkiego po Zentelu.

zosia_:
Na forum Alergie bardzo polecają Balsam Kapucyński na lambie i pasożyty.
Relacje są zachęcające.

Małgośka:
Można masowac brzuszek na łuku /5 cm w lewo od pępka /jego lewo/ 5 cm poniżej pępka połączyc łukiem masowac wszystkimi palcami w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Jest to końcowy odcinek jelita grubego przeważnie w takich sytuacjach wyczuwamy wzdety brzuszek i stwardniała kupkę w jelicie. Po masażu dziecko szybko się wypróżnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej