Autor Wątek: chelation - odtruwanie  (Przeczytany 708135 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mama_Dyzia

• Zasłużony
Odp: chelation - odtruwanie
« Odpowiedź #1065 dnia: Lipiec 08, 2010, 00:55:29 »
Czy ktos chelatuje teraz dziecko?
(...)Stanie się cud i poczujesz w sobie moc,
taka moc, co rozjasni mrok(...)
Dyziek  02.2009 (autyzm dziecięcy)
Dyziek 56 # 10 ALA
             5 # 1,56 DMSA

T.S. DPT 3 # 10 M

fuks

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1066 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:39:30 »
Witam

Razem z żoną chelatujemy syna DMPS od ponad roku. Stwierdzono w badaniu 10-krotnie przekroczony poziom ołowiu. W powtórzonym badaniu po 4 miesiącach zawartość nadal przekroczona lecz juz tylko 5-krotnie. Czekamy aż bałagan zejdzie z organizmu. Ponoć po ołowiu schodzi rteć w następnej kolejności. Sprawdzimy tą tezę.

Życzę wytrwałości w walce z chorobą

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #1067 dnia: Lipiec 08, 2010, 13:28:33 »
Witam

Razem z żoną chelatujemy syna DMPS od ponad roku. Stwierdzono w badaniu 10-krotnie przekroczony poziom ołowiu. W powtórzonym badaniu po 4 miesiącach zawartość nadal przekroczona lecz juz tylko 5-krotnie. Czekamy aż bałagan zejdzie z organizmu. Ponoć po ołowiu schodzi rteć w następnej kolejności. Sprawdzimy tą tezę.

Życzę wytrwałości w walce z chorobą

Jesli mozna zapytac:

1) jakim sposobem/protokolem chelatujecie przy pomocy dmps?
2) dlaczego macie zalecony dmps do zatrucia olowiem? Poniewaz chyba...
3) dmps w 1szej kolejnosci chelatuje rtec niz olow. To dmsa najpierw wylapuje olow,potem rtec, a dmps najpierw rtec, potem inne.
4)skad bierzecie dmps? mozna zapytac o cene? dzieki
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

fuks

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1068 dnia: Lipiec 08, 2010, 19:20:47 »
Witam ponownie,

Bazujemy na zaleceniach lekarza. Raz w tygodniu podajemy DMPS 0,5ml dożylnie. Co do schodzenia metali, jej kolejności opieram się na tym co mi lekarz powiedział. Nie dyskutuję.  On mówi "Najpierw schodzi ołów, a później rtęć - tak wynika z mojego doświadczenia".  Ale czy do rtęci będzie inny chelator tego nie wiem. Póki co ołów schodzi. Co do ceny. 9ml - stężenie 150mg kosztuje 280$ + koszty przesyłki.

Trzymajcie się.
Służę swoja skromną pomocą - jakby co :-)

fuks

Mama Marta

• Zasłużony
« Odpowiedź #1069 dnia: Lipiec 08, 2010, 21:36:01 »
Dlaczego podajcecie dożylnie? Czytałam, że lepsze jest podawanie doustne... (Ale ja nieoblatana jestem w chelatacji, to mogę się głupio pytać)

fuks

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1070 dnia: Lipiec 09, 2010, 05:22:44 »
Siemka

Czemu nie doustnie - wydaje mi się że chodzi tu o jelita. Wiadomym jest że nasze chore dzieciaki mają z trawieniem problemy itd. Sądzę że podawanie DMPS mogłoby te problemy potęgować.

Pozdrawiam

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1071 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:04:20 »
Kurcze, myślałam, że podawanie dożylne jest zabronione jako zbyt niebezpieczne ? Leczycie w Polsce ?

lucky.pl

• Zasłużony
« Odpowiedź #1072 dnia: Lipiec 09, 2010, 11:34:22 »
niestety, nie chce wyjsc tutaj na tego ktory wklada kij w szprychy, ale jest niebezpieczne. tyle ze wielu lekarzy oczywscie niema tego swiadomosci w tym tych alternatywnych.

mysla ze jesli jest stara praktyka w przypadku zatruc przemyslowych podawac dozylenie to to ma przelozenie na male dzieciaczki. nie ma.

to jest stary sposob rozumowania i fuks nie obraz sie, chce tylko dobrze doradzic, ale lekarz nie wie co robii tylko moze zaszkodzic na dluzsza mete, nawet jesli na chwile obecna dzieciak robi postepy na tej chelatacji. (bo a) moze robic lepsze jesli lepiej chelatowac i b) problemy w wyniku zlej chelatacji moga wystapic pozniej)

a jesli chodzi o to ze dozylnie sie podaje bo jelita spaprane to nie jest to argument. bo nawet jesli sa to:

1) to przeciez pokarm normalnie jest przyjmowany nie? a nie kroplowkowo. i cos tam z tego pokarmu organizm jednak bierze- wszak dziecko zyje -  nawet jesli przez spapranie malo.
2)a dmps i wszystkie leki nie wymagaja trawienia. sa wchlaniane i juz.
3)i dmps sam w sobie ma bardzo dobra, udokumentowana,  wchlanialnosc.

nie ma potrzeby meczyc dziecka i nakluwac go specjalnie, kiedy mozna podac oralnie. no i zwlaszca ze nalezy podawac dmps wg jego (dlugiego na szczescie) half-life , czyli co 6-8h przez  kilka dni dla efektywnej, bezpiecznej chelatacji.
Uprzejmie proszę o stosowanie wyszukiwarki forum przed zadawaniem pytan. Dużo informacji jest w przeszłych postach.
Nie jestem lekarzem. Moje posty maja charakter informacyjny o zagadnieniach związanych z chelatacja Cutlera. Więc peace ;)

www.bioautyzm.pl

fight the future

fuks

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1073 dnia: Lipiec 09, 2010, 12:25:32 »
Siema

Sorki za czeski błąd. Chelatacja nie jest dożylnia tylko domięśniowa.

Tak na krótko bo z pracy piszę.

Pozdro

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1074 dnia: Lipiec 09, 2010, 13:35:47 »
To bardzo ciekawe. Pierwszy raz słyszę, ze można podawac chelator domięśniowo. Do tej pory czytałam tylko o podawaniu doustym, wcieraniu w  skórę i w postaci areozolu.
Chelatujecie w Polsce czy gdzies za granicą ?

mama Igorka

• Zasłużony
« Odpowiedź #1075 dnia: Lipiec 16, 2010, 13:24:15 »
"fuks' prosimy odpisz...
IGUŚ  a tu jego stronka- <a href="http://www.autyzmuigorkadajdy.za.pl" target="_blank">www.autyzmuigorkadajdy.unl.pl</a>

fuks

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1076 dnia: Lipiec 16, 2010, 23:29:25 »
Witam ponownie,

Odpowiadam. Chelatujemy i leczymy korespondencyjnie u lekarza w USA. W tamtym roku udałem się z synem do znajomych, gdzie leczy lekarz filozofią DAN. Wizyta wywiad liczne badania, chelatacja i suplementacja po wynikach badań.
Mi jako rodzicowi który codziennie widzi i żyje z autystą ciężko powiedzieć o efektach, ale osoby które widuja nas raz na jakiś czas mówią że jest zmiana na plus.
U Nas jest największy problem z nadruchliwością i brakiem skupienia jakiegokolwiek (może polecicie mi dobrego neurologa ). W tym zakresie niewiele się zmienia niestety ale żyjemy nadzieją. Może jak mu metale zejdą to coś się pozytywnego wydarzy. Kto to wie.
Znam przypadek innego chłopca który też tam był u lekarza (znam go widuje go często. Wiem jak funkcjonował przed leczeniem i jak obecnie. Efekt bardzo dobry. Uspołecznił się, mowa wyraźniejsza, kontaktuje a co najważniejsze poszedł do normalnej szkoły. Także nadzieja jest zawsze. Choć on zawsze według mnie wykazywał inteligencję, ale po chelatacji mówiąc krótko poszedł do przodu bardzo mocno. Dla mnie rewelacja.
Piszę to, aby wiedzieć że nie zawsze u każdego dziecka rezultat będzie taki sam. Niestety wróżymy często z fusów - szukamy, próbujemy czegoś nowego aby dzieciom naszym pomóc. Ale spróbować trzeba zawsze. Może kiedyś los nam odda włożony wysiłek z nawiązką. Oby.
Mamy suplementy następujące. ZEN, DMG, SuperProBio (Probiotyk) , Vitamina D, Tran, L-taurin, Vita Spectrum, Minerall, Betanechol (Mycholina), DMPS (Chelator), MB12 w zastrzyku. Dieta bez mleka, bezglutenu i mało cukru. Choć co raz gorzej nam ja utrzymać. Syn rośnie i ciężko mu zrozumieć że nie może. Katastrofę mamy z dietą. Ciągle głodny i przeszukający lodówkę. Mówię Wam - masakra. Trochę poszalałem ale stwierdziłem że opisze co wiem. Może każdy coś dla siebie wyciągnie ciekawego.

Pozdrawiam
Fuks

zosia_

• Global Moderator
  • Zasłużony
« Odpowiedź #1077 dnia: Lipiec 17, 2010, 03:19:25 »
DMPS w jakiej formie ?

fuks

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #1078 dnia: Lipiec 17, 2010, 05:26:52 »
Chelator jest w formie ciekłej - płyn. Otrzymuje domięśniowo-bolesny. MB12 podskórnie. Też zastrzyk.

pozdrawiam

mama Igorka

• Zasłużony
« Odpowiedź #1079 dnia: Lipiec 17, 2010, 13:04:50 »
dzięki za odpisanie fuks..i dużo  postępów życzę...
IGUŚ  a tu jego stronka- <a href="http://www.autyzmuigorkadajdy.za.pl" target="_blank">www.autyzmuigorkadajdy.unl.pl</a>