Autor Wątek: mieszkanie w Krakowie dla studentki z MPD  (Przeczytany 4469 razy)

bozenkach

• Nowicjusz
  • *
mieszkanie w Krakowie dla studentki z MPD
« dnia: Lipiec 25, 2006, 22:39:58 »
Witam, :)
pomyslalam, ze moze to dobre miejsce, zeby poszukac pomocy w znalezieniu mieszkania dla mojej corki, studiujacej prawo na UJ w Krakowie.
Moze ktos z czytelnikow (albo Panstwa znajomi) ma do wynajecia mieszkanie na Starym Miescie w bliskiej okolicy Wydzialu Prawa UJ. Mieszkanie musi byc na parterze albo pierwszym pietrze, w lazience musi byc wanna. Te trzy warunki sa bardzo wazne, poniewaz moja corka jest niepelnosprawna ruchowo ale jednak na tyle samodzielna, ze w odpowiednich warunkach moze mieszkac sama. Mieszkanie potrzebne jest od 1 pazdziernika na okres trzech lat.
Moze to byc 1 lub 2 pokojowe nieduze lokum, w przystepnej cenie.
Prosze o kontakt na moj email bozenkach2@wp.pl
Pozdrawiam,
Bozena

Gosiaczek56

• Nowicjusz
  • *
Odp: mieszkanie w Krakowie dla studentki z MPD
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2017, 09:43:17 »
Wiem, że post jest już dawno nieaktualny ale wydaje mi się, że jak się wie, że się będzie gdzieś studiowało przez 5 lat a potem wiąże się jakieś plany z danym miejscem, to najzwyczajniej bardziej ekonomicznie jest mieszkanie kupić. Moja siostra ostatnio kupiła córce nowe mieszkanie w Krakowie bo stwierdziły, że bez sensu jest płacić komuś skoro mogą te pieniądze wpłacać na spłatę raty kredytu. To bardzo rozsądne podejście. A nawet jak ktoś po studiach będzie chciał wyjechać, to mieszkanie można sprzedać, wynająć albo zostawić jako swoją inwestycję.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 14:45:11 wysłany przez admin »

becia88

• Bywalec
  • **
Odp: mieszkanie w Krakowie dla studentki z MPD
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2019, 11:58:35 »
Zgłoście się w Krakowie do biura [...], na pewno znajdą dla was dobrą ofertę
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2019, 09:15:25 wysłany przez admin »
Kawa, owa odtrutka wina, popędza wyobraźnię i usuwa w ten sposób ból głowy i troski, nie zachowując ich, jak tamten trunek, na dzień następny.