Autor Wątek: prośba o pomoc w badaniach do mgr  (Przeczytany 5432 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

swiezamezatka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
prośba o pomoc w badaniach do mgr
« dnia: Luty 20, 2016, 23:13:13 »
Witam serdecznie i z góry przepraszam za off-top. Bardzo jednak proszę o wyrozumiałość i poświęcenie mi kilku minut.

Swoją prośbę kieruję do Mam dzieci ze spektrum autyzmu z całego świata, ale bałam się, że jeśli założę nowy temat na forum nikt nie zwróci na niego uwagi.

Jestem studentką V roku psychologii i absolwentką pedagogiki. Już dawno zainteresowania zawodowe skupiałam na autyzmie i tematach z nim związanych, pracowałam zawodowo jak też wolontariacko z dziećmi z autyzmem, ZA jak też ich rodzicami, stąd licencjat jak i magisterka jest własnie na temat autyzmu. Jestem szczególnie zafascynowana metodą Son- Rise i  zainteresowanych, już teraz mogę zaprosić na wykłady i warsztaty Rauna Kauffmana w kilku miastach Polski;)

 

 Wracając do tematu, zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej do obrony pracy magisterskiej. Badanie potrwa kilka minut- wiem jak ciężkie czasem jest wyegzekwowanie nawet tak krótkiego czasu przy dzieciach, jednak bardzo proszę- tradycyjna metoda roznoszenia testów po placówkach oświatowych mnie zawiodła ( z 40 ankiet odzyskałam 4...), dlatego mam nadzieję, że tym razem odniosę sukces i już za jakis czas się obronię.

Link do badania: https://docs.google.com/forms/d/1yTzulBYLxvsMcAlEXdNp1EIjaSqi3XXtpqN7mICapqM/viewform?usp=send_form

Jeszcze raz bardzo dziękuję za uwagę, pozdrawiam i życzę duużo sił, które są Wam naprawdę potrzebne- Asia Zembrzucka