Autor Wątek: Tabletki na alergie  (Przeczytany 1973 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wyjaktysne

• Nowicjusz
  • *
Tabletki na alergie
« dnia: Sierpień 08, 2017, 14:43:48 »
Hej wszystkim! Nie radzę sobie z alergią moją i mojego dziecka. Jesteśmy uczuleni na trawy i zawsze po koszeniu nieźle kichamy. Czy znacie jakieś sprawdzone tabletki bez recepty?
:D

Alan159

• Nowicjusz
  • *
Odp: Tabletki na alergie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2017, 22:26:19 »
Cezera jest dobra ale nie wiem czy na recepte

mamcia9000

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2018, 19:31:04 »
najlepiej udać się do lekarza. Nie jest za bezpiecznie podawanie dziecku takich leków bez konsultacji z lekarzem.

conrado

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2018, 10:43:00 »
Zastanów się nad odczulanie może, jednak oczywiście po konsultacji z lekarzem.

StokrotkaBlond

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:44:52 »
Potwierdzam, odczulanie świetna sprawa. Z moją chodziliśmy się odczulać na kurze, a teraz zaczynamy na sierść. Sprawa bardzo przyjemna, bo jedyne uniedogodnienia to fakt że minimum godzinę się siedzi z dzieckiem w klinice.
Mama na pół etatu :)

licex

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2018, 13:07:48 »
alertec

Lulla

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2018, 10:18:27 »
Uporczywy katar, świąd, łzawienie oczu, wysypka czy trudności w oddychaniu to główne objawy alergii, które skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie. Te niepokojące symptomy mogą być wywołane przez roztocza, sierść zwierząt, pyłki kwiatowe, ukąszenia owadów, a nawet niektóre składniki pokarmowe.

Moim zdaniem nie ma sie co męczyć i jednak warto jest zdecydowac sie na tabletki Mojej córci przynajmniej bardzo pomogły i widać u niej dużą różnicę na plus jeśli chodzi o codzienne funkcjonowanie.

KrystynaNowak

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 13, 2018, 14:04:54 »
Tabletek na alergię bez recepty jest bardzo dużo. Mi zazwyczaj pomagają te, które polecają farmaceuci. Są w przystępnej cenie i znajdziesz je w większości aptek. Polecam jednak udanie się do alergologa. Przy uczuleniu czasami niezbędne mogą okazać się leki w połączeniu ze sterydami do nosa.

MamaAlexa

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2018, 14:21:41 »
Ja nie polecam kupowania tabletek bez recepty "na czuja". Mój mały był po nich strasznie nieprzytomny i potrafil spac 4 godziny w środku dnia.
Próbowałaś wszystkiego na trądzik różowaty i czujesz beznadzieję sytuacji? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,146111,acnerose-morning-cream.html