Autor Wątek: Biorezonans lub badania MORA  (Przeczytany 16992 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ariwle10

• Aktywny
  • żyję, by kochać...
Biorezonans lub badania MORA
« dnia: Wrzesień 12, 2011, 21:56:58 »
Ma ktoś jakieś doświadczenie z biorezonansem lub urządzeniem MORA? Czy pokryły Wam się kiedyś wyniki w tych testach?

Mama AntosiaJasia

• Aktywny
Odp: Biorezonans lub badania MORA
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2011, 22:58:43 »
Ja mam doswiadczenie z biorezonansem. Synek miał robiony w pt u pani Tomaszewskiej. Wyszło mu, że ma grzyba i nie moze jeść mleka ani cukru, jajek, wolowiny. Podchodze do tego badania sceptycznie i zeby sie upewnic będę robiła jescze inne badanie na grzyby oraz na alergie.
Antos 21.01.2007 autyzm
Jaś 10.07.2012

ariwle10

• Aktywny
  • żyję, by kochać...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2011, 10:30:46 »
my zrobiliśmy tylko biorezonans, chciałam wziąć go na morę, ale niestety to ja poddałam się badaniom, bo mały oszalał na punkcie aparatury :( praktycznie nic mi nie wyszło, tylko jak to lekarz stwierdził, echo chorób z przeszłości, fakt faktem czuję się zdrowa (a to było jeszcze przed oczyszczaniem siemionowej).

no właśnie, na biorezonansie wyszło dużo, alergie na zboża, gluten, nabiał, mięso, pies, kot, cała masa produktów...  chciałabym to potwierdzić morą.. ale chyba musimy poczekać aż zapomni jak to wszystko wyglądało i może za jakieś pół roku będzie powtórka...

Mama AntosiaJasia

• Aktywny
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2011, 14:37:41 »
a co to jest za badanie MORA? i gdzie to mozna zrobic?
Antos 21.01.2007 autyzm
Jaś 10.07.2012

Fika87

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2012, 13:58:39 »
ja mam pozytywne doświadczenie, nie miałam wyjścia bo Staś miał niecałe dwa latka i lekarze nie mogli nic poradzić na jego alergię. Testy ponoć robi się od szóstego roku życia!!! Poleciła mi biorezonans ( Morę) znajoma, która odczulała swoje dzieci. To prawda badanie troszkę trwało, ale ogólnie udało nam się z naszym urwisem. Był dzielny, w ogóle nie płakał, troszkę trzeba było go zagadać...ale nie był to dla niego jakiś większy stres. Jesteśmy jeszcze w trakcie terapii ale wierzę że nam się uda. My byliśmy na Starowiejskiej w Poznaniu i tam mają ten aparat Mora.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2013, 18:41:06 wysłany przez admin »

MamaMi

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2013, 11:48:08 »
tak biorezonans jest ok, wykrywa grzyby

borsooq

• Zasłużony
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2013, 14:02:15 »
Gdzie w Wawie (w vegamedice?) można zrobić taki biorezonans? Ile to trwa? Ile kosztuje mniej więcej?
Dawid - 08.2009 - w trakcie diagnozy
Piotr - 09.2012

zniżka na iherb: VCP976

laoni27

• Aktywny
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2013, 19:39:11 »
My u Pani Tomaszewskiej płacimy 200 zl za wizytę podczas której  sprawdza tym aparatem jakieś nasze podejrzenia. W Wawie w Vedze było chyba trochę drożej. Ja tam nie wiem co o tym myśleć. Chcę wierzyć, że to działa :) Odczulaliśmy pleśnie, ale tego nie mogę zweryfikować bo nigdy objawów uczulenia nie widziałam. Chciałabym odczulić jaja i drożdże bo to pozwoliłoby trochę urozmaicić dietę. Choć jak chcę ruszyć z chela to jaja odpadają.

jaceklekarz

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2018, 15:04:46 »
Wg. mnie biorezonans jest dużo lepszą opcją, ponieważ podczas analizy możesz uzyskać już pierwsze efekty [...]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2018, 22:33:31 wysłany przez admin »

jocop

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 12, 2018, 14:20:43 »
hej

sinka

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2018, 08:05:09 »
Nie powinno sie na pewno mylić rezonansu z rezonansem medycznym. Biorezonans to coś innego.... Nie jest to metoda naukowa i nie jest uznany przez konwencjonalne metody leczenia.
Biorezonans został wymyślony przez niemieckich naukowców – lekarza Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rusha. Opracowali oni metodę MORA, która polega na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób. Według tej teorii każdy patogen posiada swoją specyficzną częstotliwość drgań, które wywołuje, dzięki czemu można wykryć ich obecność w organizmie. Terapia biorezonansem polega natomiast na wprowadzaniu drobnoustrojów chorobotwórczych (czy pasożytów) w drgania, które powodują ich rozpad.
https://zdrowie.tvn.pl/a/co-to-jest-i-na-czym-polega-biorezonans
Czy w to wierzyć? Wydaje mi się, ze zależy to od oceny konkretnej osoby.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2018, 11:40:23 wysłany przez sinka »